fotobudka

Atrakcje na imprezie integracyjnej – fotobudka

Już od paru lat pracuje w dużej korporacji. Oczywiście są dni kiedy rzeczywiście jestem bardzo zmęczona już tą pracą jednak są i takie kiedy tylko czekam aż zadzwoni budzik by wstać do pracy. Czyli chyba tak jak wszędzie. W sumie nie mam za bardzo na co narzekać. W sumie dość dobrze zarabiam, mam stałe godziny pracy.

Do szalonych zdjęć -fotobudka

fotobudkaI przede wszystkim bardzo lubię ludzi z którymi pracuje. Zresztą spotykam się z nimi nawet po pracy. Moja firma mieści się w Krakowie, tam też mieszkam także nie mam problemów z dojazdem do pracy. Co roku w mojej firmie organizowana jest impreza integracyjna. W sumie jest to czas by pobawić się wspólnie z osobami, które już znam i poznać lepiej osoby nowe. Impreza zawsze jest świetnie zorganizowana. W tym roku ma się odbyć w nowym sączy. Podobno nie zabraknie nam różnych atrakcji. Będą różne konkursy i zabawy drużynowe. Bardzo to lubię wtedy wszyscy możemy poczuć się jak dzieci. Wieczorem zaś ma zostać zorganizowana wspólna zabawa. Ma być też fotobudka w Krakowie gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie jakieś szalone zdjęcie. Wiedziałam w sumie, że jest coś takiego jak fotobudka na wesele, ale nie słyszałam, że była wynajmowana na spotkania integracyjne. W sumie taka fotobudka na pewno też przyczyni się do rozluźnienia atmosfery. Jestem tylko ciekawa jak będzie pozował prezes, który na co dzień raczej jest bardzo powściągliwy. W sumie co to za koszt dla firmy by taka fotobudka mogła stać na imprezie. A myślę, że ludziom bardzo się ten pomysł spodoba.

Zawsze jest to jakaś inna forma rozrywki od standardowej. Na imprezie integracyjnej ta wspólna zabawa przypomina czasem bardziej wesele niż spotkanie osób z pracy. Jest mnóstwo dobrego jedzenia i zawsze jest także dj, który puszcza wszystkie najbardziej znane kawałki z całego świata.