atrakcyjne tapety zmywalne

Atrakcyjne tapety zmywalne w moim domu

Miałam ochotę na gruntowne przeistoczenie naszej jadalni, która już dawno nie była remontowana. Dotychczas ściany były malowane, ale doszłam do wniosku, że nadszedł czas na zmiany.

Wybrałam atrakcyjne tapety zmywalne

atrakcyjne tapety zmywalneW sklepie widziałam piękne tapety ścienne w bogatej palecie barw, wzorów, różnorodnych fakturach i rodzajach. Niektóre tapety ścienne wyglądały jakby zostały posypane srebrnym pyłem, lśniły i mieniły się wieloma kolorami, w dotyku gładkie lub wypukłe, wzory obfitowały w tak wiele motywów, że trudno było zdecydować się na konkretny typ. Wreszcie wybrałam atrakcyjne tapety zmywalne na flizelinie z rodzaju tekstylnych, bogato zdobione pięknymi ornamentami. Kolor był trudny do zdefiniowania, połączenie brązu z beżem, przeplecione złotą nitką, połyskujące i mieniące się jakby padał na nie blask świec. Efekt tła z nici tekstylnych sprawiających wrażenie powleczonych satyną dawał niesamowicie ekskluzywne wrażenie. Ornament z motywem kwiatowym o delikatnej strukturze, stwarzał wrażenie wypukłości, nadając jadalni większej przestrzeni. Patrząc na efekt końcowy odnosiłam wrażenie finezyjnej i wykwintnej aranżacji i byłam z siebie dumna. Podziwiając tapety zmywalne cena okazała się adekwatna do osiągniętego rezultatu, który satysfakcjonował cała moją rodzinę. Mąż postanowił przy okazji wyremontować swój gabinet i zdecydował się na tapety ścienne przedstawiające wycinki map kartograficznych z różnych regionów kuli ziemskiej.

Piękne niebieskie tło, poprzecinanie czarnymi liniami siatki kartograficznej z lekko żółtawymi zaznaczeniami dającymi wrażenie mapy starego podróżnika, który często z niej korzystał. Mąż stwierdził, że będzie chętnie przesiadywał w swoim gabinecie i snuł wizje o przyszłości, efekt, jaki został osiągnięty ukazywał subtelność i wysublimowany kunszt.