pensjonat Kudowa

Babskie spotkanie w pensjonacie

Z przyjaciółką od jakiegoś czasu planowałyśmy gdzieś wyjechać razem. Marzył nam się po prostu taki wyjazd tylko we dwie. W sumie chciałyśmy odpocząć od domowych obowiązków.

Wybrałyśmy mały pensjonat na miejsce wypoczynku

pensjonat KudowaZresztą chyba raz do roku należy się każdemu taki krótki wypoczynek. Chciałyśmy wyjechać tylko na weekend a planowałyśmy nasz wyjazd tak jakbyśmy miały jechać gdzieś co najmniej na miesiąc. Od tego miejsca nie oczekiwałyśmy wielu atrakcji a tego byśmy mogły gdzieś spokojnie pospacerować pośród pięknych okoliczności przyrody. I ogólnie żeby móc spędzić miło czas. Stwierdziłyśmy, że dobrym miejscem na taki odpoczynek będzie Kudowa Zdrój, w sumie chyba obie chciałyśmy kiedyś tam jechać. A teraz była po prostu ku temu okazja. W Kudowie były pensjonaty w Kudowej Zdrój a także hotele. Jednak my wolałyśmy jakiś mały pensjonat. W sumie noclegi miały być przede wszystkim wygodne i w odpowiedniej cenie. W sumie może jeśli nie wydamy bardzo dużo to będzie nas stać na to by za jakiś czas pojechać tam znowu. Także apartamenty nie wchodziły w grę. Chociaż nie powiem, żeby one nie kusiły mnie. Zresztą widziałam, ze w Kudowa zdrój jest dość dużo apartamentów. W sumie wybrałyśmy pensjonat i zarezerwowałyśmy dwuosobowy pokój. Pokój na stronie internetowej wyglądał naprawdę bardzo dobrze. W sumie dziwiło mnie to, że cena była aż tak niska szczególnie, że zamówiłyśmy opcję z pełnym wyżywieniem. Nie mogłyśmy się doczekać wyjazdy z przyjaciółką. W sumie kilka dni przed dzwoniłyśmy do siebie co chwilę i pytałyśmy co zabieramy z sobą. I w co się ubierzemy bo przecież pewnie wieczorem gdzieś wyjdziemy.

Mi i tak najbardziej marzył się długi sen i leniuchowanie w łóżku tyle ile mam tylko ochotę. Obydwie mamy małe dzieci także taki odpoczynek jest dla nas jak wygrany los na loterii. Na weekend spakowałam z sobą trzy pary butów bo w sumie nie wiadomo co będzie mogło się przydać.