Balony urodzinowe z helem na prezent

 

Mój synek ostatnio obchodził szóste urodziny i przygotowaliśmy mu przyjęcie w domu. Na pytanie o prezenty, o dziwo, odpowiadał, że jest mu obojętne co dostanie. Jednak cokolwiek byśmy nie przygotowali, na przyjęciu musimy mu zapewnić duży latający balon – coś co podpatrzył na innych urodzinach. A jak wiadomo, dziecku się nie odmawia.

Jak znaleźć balon urodzinowy wypełniony helem?

balon urodzinowy z helemNa różne okazje kupowaliśmy już balony, jednak zawsze były one zwykłe, dmuchane. Wydawało mi się, że taki latający będzie trudniejszy do znalezienia. Na szczęście myliłam się. Balon urodzinowy z helem, w kształcie wielkiej cyfry sześć, znalazłam znacznie szybciej niż się spodziewałam. Poza tym, gdy zorientowałam się, ile jeszcze różnych kształtów jest dostępnych, to rzecz jasna nie poprzestałam na jednym. Do urodzinowego balona dołączyły jeszcze takie w kształcie zwierząt (które zresztą uwielbia mój syn): lwa, tygrysa, słonia i węża. Z perspektywy rodzica nie jest to duży wydatek, a może się nawet wydawać, że nie ma on dużego sensu. Ale nic nie równa się z radością dziecka, które widzi, że rodzice spełnili jego marzenie, mimo że było ono bardzo przyziemne i nie trudne w realizacji. A przecież wszyscy wiemy, że czasami zachcianki naszych dzieci bywają bardzo wygórowane i trudne do spełnienia.

Jasne, że w trakcie urodzin dla najmłodszych najważniejsze są prezenty. W naszym przypadku również tak było. Syn dosłownie rzucał się na kolejne zapakowane upominki od rodziny i znajomych. Ale jego radość, którą okazał po zobaczeniu latających pod sufitem balonów, to najpiękniejsze, co matka może ujrzeć. Fajnie, że hel dosyć długo utrzymuje się w balonach, które kupiliśmy, bo dzięki temu ta radość może trwać dłużej niż tylko w trakcie urodzinowego przyjęcia.