Bezpieczny lakier hybrydowy

Od kilkunastu lat zajmuję się stylizacją paznokci. Zaczynałam jako nastolatka, od nakładania żelowych tipsów koleżankom ze szkoły, za drobne sumy. Moje pierwsze prace nie były skomplikowane, malowałam na płytkach paznokci proste wzory, na przykład kropki albo paski.

Lakiery z serii Pure

seria pure - ofertaCzasem używałam do ozdoby specjalnych naklejek albo sypkiego brokatu, czy kolorowego konfetti i cekinów, które nakładałam na świeżą warstwę lakieru. Mimo to koleżanki bardzo chwaliły sobie wykonane przeze mnie stylizacje. Z początku, malowanie paznokci traktowałam jako hobby. Tak mi się spodobało to zajęcie, że postanowiłam zajmować się tym zawodowo. Zrobiłam dwuletni kurs kosmetyczny, na którym nauczyłam się wykonywać manicure, pedicure, różnych technik stylizacji paznokci a także zasad pielęgnacji paznokci i skórek. Zdobyte uprawnienia pozwoliły mi na rozpoczęcie pracy w salonie kosmetycznym, w samym centrum stolicy, gdzie odbyłam praktyki zawodowe. Na początku, uczyłam się od najlepszych specjalistów, przygotowywałam klientki do zabiegów oraz uczyłam się malować najpopularniejsze wzory. Zanim mój przełożony uznał, że jestem gotowa, żeby samodzielnie obsługiwać  klientki, postanowił poddać mnie testowi. Wybrał mnie jako jedną z osób do obsługi pokazu mody znanej polskiej projektantki. Tam po raz pierwszy spotkałam się z produktami firmy Victoria Vynn. Moją ulubioną jest seria pure – oferta marki zawiera kilkanaście kolorów w różnych odcieniach a także removery zaprojektowane do usuwania lakierów tej marki.

Produkty z serii Pure są wyjątkowe, ponieważ można je usunąć za pomocą acetonu, jak zwykłe hybrydy lub użyć w tym celu alkoholu, który jest o wiele łagodniejszy dla płytki paznokcia i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu rozpuszczalnika. Mimo to, lakier jest trwały, utrzymuje się nawet do 4 tygodni.