Bidon ze słomką dla dziecka

Jednym z najważniejszych aspektów spacerów zwłaszcza letnich jest zapewnienie odpowiedniej ilości wody do picia swojemu dziecku. Jednak większość butelek dla dzieci dostępnych na rynku nie w pełni odpowiada na potrzeby młodego człowieka. Całe szczęście, sklepy internetowe dostarczają innowacyjnych rozwiązań także w zakresie produktów dla dzieci.

Uniwersalny bidon ze słomką

bidon ze słomką b boxNajwiększy problem jest zanim dziecko nauczy się samodzielnie pić z butelki lub ze szklanki. Mamy próbują wtedy wielu rozwiązań i najczęściej stosują te, które po prostu mają łatwo dostępne. Każde małe dziecko zapewne potrafi więc pić ze słomki. Zapewnia ona minimalne ryzyko oblania się napojem, a także dziecko może wypić ulubiony soczek do ostatniej kropli. Łącząc zatem metodę picia ze słomki z tradycyjnym piciem z butelki otrzymalibyśmy coś idealnego. Właśnie tak działa innowacyjny produkt, jakim jest bidon ze słomką B Box. Dzięki specjalnej budowie dziecko może pić z niego jak z kubka oraz odwracając go – jak z butelki. W ten sposób wzmacnia odpowiednie odruchu, ucząc je i przyzwyczajając do picia z butelki. Bidon może być stosowany zarówno jako butelka, jak i jak kubek ze słomką. Jego wyjątkowa konstrukcja pomaga w łatwym umyciu produktu. Zaleca się jego dezynfekcję poprzez wyparzenie wrzącą wodą. Można go bezpiecznie myć w zmywarce, co z pewnością ułatwi częste użytkowanie bidonu. Produkt jednak nie nadaje się jednak jako naczynie do podgrzewania w mikrofali.

Nowoczesny bidon ze słomką to świetne rozwiązanie zarówno dla malutkich dzieci jak i dla większych, które uczą się dopiero pić z butelki i szklanki. Ta wyjątkowa buteleczka dostępna jest w różnych kolorach, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wygląd bidonu można na przykład nakleić na niego nalepkę ze zwierzątkiem.