transport hds

Biznes kontenerowy i transport hds

Już od paru lat miałem jedną natarczywą myśl, by otworzyć swój własny biznes. Miałem ogromne doświadczenie jako kierowca ciężarówki, oraz całkiem spory kapitał który udało mi się odłożyć przez lata pracy na etacie. Nie było to jednak łatwą kwestią. W pewnym momencie cała masa ludzi zaczęła otwierać firmy transportowe wierząc, że to pewny biznes, przez co konkurencja w całym kraju, a już szczególnie w Łodzi, była ogromna.

Transport hds to dobry pomysł

transport hdsNie wiedziałem co mam robić. Postanowiłem uderzyć w dobry transport hds łódź, który różnił się nieco od standardowego transportu. Zrobiłem bardzo przyspieszony kurs obsługi urządzenia, które było zamontowane na ciężarówce, i rozpocząłem świadczenie tej usługi. Zainteresowanie transportem HDS w Łodzi było niestety mniejsze niż się spodziewałem, postanowiłem więc dorzucić do tego wywóz gruzu. Wiązało się to oczywiście z zakupem nowej ciężarówki, ale na szczęście miałem na to dość pieniędzy. Z tego co słyszałem od ludzi mieszkających w moim mieście, dodatkowo przydałaby się tu możliwość wynajmu kontenerów. Wielu przedsiębiorców narzekało na brak firmy, która by się tym zajmowała. Kontenery zakupiłem w kolejnym miesiącu, i muszę przyznać, że wynajem kontenerów szybko stał się moim podstawowym źródłem dochodów. Oczywiście w dalszym ciągu zajmowałem się transportem HDS oraz wywozem gruzu, ale przede wszystkim inwestowałem w kontenery. Cała Łódź wynajmowała je u mnie.

W pewnym momencie zatrudniłem po prostu kierowcę, którego zadaniem było ogarnianie tych kontenerów, ja zaś sporadycznie tylko ruszałem się z biura by wywieźć gruz lub przetransportować coś, co nie mogło być przetransportowane w inny sposób. Moja firma przynosiła ogromne zyski – byłem bardzo zadowolony, że wreszcie odważyłem się przejść na swoje, zamiast do końca życia pracować u kogoś na etacie.