brama rolowana

Brama rolowana jako wejście do mieszkania

Dostałam nową pracę, ale w innym mieście. Dojazdy by mnie wykończyły, dlatego też postanowiłam się tam przeprowadzić, aby móc swobodnie sobie chodzić do pracy. Szukałam mieszkania, które było by położone jak najbliżej miejsca wykonywania mojej pracy.

Nietypowe zastosowanie bramy rolowanej

brama rolowana

Miałam szczęście, gdyż udało mi się takie mieszkanie znaleźć. Ale było tylko takie jedne.Drugie wolne mieszkanie było dopiero na drugim końcu miasta, jak dla mnie to by było za daleko.Bez przeciągania postanowiłam wynająć te mieszkanie blisko pracy. Oczywiście najpierw je obejrzałam, było to mieszkanie na ostatnim piętrze, można powiedzieć, że nawet tuż pod poddaszem. Była tam kiedyś pracownia malarska i mieszkał tam wybitny malarz. Ale się wyprowadził. Przestrzeń tego mieszkania była ogromna, prawie nie było tam ścian. Jedynie łazienka je miała, wszystko po za tym było otwarte. Jak dla mnie to mi to pasowało. Ale drzwi też były nietypowe, gdyż zamiast normalnych drzwi, to była tam brama rolowana. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Rozumiem, że bramy szybkobieżne można zamontować w garażach, ale w mieszkaniach. No cóż zobaczymy jak to będzie. Właściciel powiedział, że jeśli koniecznie chce mieć normalne drzwi z klamką to on może przeprowadzić odpowiednie prace remontowe, ale wprowadzenie się do mieszkania się znacznie opóźni.

Powiedziałam, że na razie niech jest te wejście. Właściciel powiedział, że już wcześniej wymieniał te drzwi, gdyż wcześniej były tu kraty rolowane. Dobrze, że je wymienił. Po tygodniu już tam mieszkałam.

O tym jak rozbudowane funkcje mają takie bramy rolowane dowiedziałam się na – http://www.systemo.eu