specjalistyczne gabinety lekarskie

Chciałbym być lekarzem

Cześć mam na imię Karol i chciałbym dzisiaj z wami porozmawiać o moim pomyśle na życie. Zanim jednak do tego dojdzie, chciałbym co nieco wam o sobie opowiedzieć. Mam niespełna dziewiętnaście lat, jestem uczniem klasy maturalnej. Moi rodzice są nauczycielami, od dziecka miałem spore problemy ze zdrowiem.

Chciałbym prowadzić specjalistyczny gabinet lekarski

specjalistyczne gabinety lekarskieCzęsto jeździłem z rodzicami po szpitalach. W wieku siedmiu lat wiedziałem już czym zajmuje się urologia, albo na czym polega rehabilitacja urologiczna. Moją rzeczywistością byli lekarze i sale szpitalne. Wrosłem, w to tak bardzo, iż zacząłem zastanawiać się nad tym, czy sam nie chce zostać lekarzem. Choroby, sposoby leczenia, naprawdę są dla mnie bardzo interesujące. Uwielbiam czytać różne książki medyczne, wśród moich ulubionych jest chirurgia klatki piersiowej. Mam tylko jeden problem. Z racji tego, że dużo chorowałem, dużo też zajęć opuszczałem w szkole, w związku z tym, z nauką nie szło mi tak dobrze jak powinno przyszłemu studentowi medycyny. Do matury jeszcze pół roku, a ja wciąż jestem daleko w tyle z chemią. Co sobotę odwiedzam Bydgoszcz, w celu odbycia specjalnych kursów, obawiam się jednak, ze to nie zadziała. Poza tym moje kłopoty ze zdrowiem znowu zaczęły się nasilać, jutro czekają mnie badania echa serca, oraz inne badania krwi i tym podobne. Kurcze trochę złośliwość losu, co? Coś, co cię doprowadziło do największej pasji w życiu, jednocześnie Ci ją odbiera. No nic nie ma, co marudzić wiem, że zrobię wszystko, co w mojej mocy aby spełnić swój życiowy plan.

Myślicie, że dam radę, że otworzę kiedyś własne specjalistyczne gabinety lekarskie? Myślicie, że sobie poradzę? Może te kursy w Bydgoszczy faktycznie okażą się dla mnie pomocne. Dobra uciekam już. Pozdrawiam serdecznie i czekam na wasze listy, cześć! Karol

Czytaj więcej na: www.parismed.pl