tworzenie stron internetowych

Chciałbym mieć własną firmę, która tworzy strony internetowe

Cześć mam na imię Marek, od kilku miesięcy jestem studentem informatyki na moim wymarzonym uniwersytecie. Komputerami i Internetem fascynowałem się już od najmłodszych lat.

Tworzenie stron internetowych od profesjonalistów

tworzenie stron internetowych Wiele godzin spędziłem przed ekranem monitora i cieszę się, że moją pasję niedługo będę mógł zamienić w źródło dochodu. Kiedy tylko przeprowadziłem się do miasta Wrocław i zacząłem moje dorosłe życie, pomyślałem, że warto byłoby zarobić trochę na siebie. Rozmawiałem już z kilkoma kolegami z mojego roku i większość z nich zarabia już na takich rzeczach, jak profesjonalne tworzenie stron internetowych we Wrocławiu. Pomyślałem, więc dlaczego nie! Dlaczego ja nie miałbym też zarabiać na czymś takim? W końcu aplikacje internetowe, tworzyłem już w liceum, to takie zajęcie jak projektowanie stron w ogóle nie powinno sprawiać mi problemów. Problem tylko polega na tym, że nie wiem, czy nie jestem jeszcze za młody na prowadzenie własnej działalności. Moi koledzy robią to na własna rękę, nie zakładają żadnych firm, ale ja tak nie chce! Ja chciałbym zacząć budować swoją markę już dziś. Jestem pewien, że tworzone przeze mnie strony internetowe byłby najwyższej jakości, myślę, że z pozyskaniem klientów też nie miałbym większych problemów. Nie znam się tylko na tych wszystkich kwestiach prawnych związanych z zakładaniem działalności gospodarczej. Oczywiście przeglądałem już wszystkie serwisy internetowe, które podpowiadają, jak się tym wszystkim zająć, jednak jak dobry ze mnie informatyk, tak chyba niestety słaby prawnik. Większości tych wszystkich procedur zwyczajnie nie jestem w stanie do końca zrozumieć. Stąd moja prośba do was drodzy przyjaciele.

Jeśli ktokolwiek z was zakładał już swój własny interes związany z działalnością internetową, proszę niech podpowie mi i wytłumaczy jak zacząć!