Ciekawe pokazy magii na wakacjach

Gdy ostatnio decydowałam o tym gdzie pojechać na wakacje ważne było dla mnie to żeby w tym miejscu było sporo atrakcji dla dzieci. Na wakacje bowiem jeździmy zawsze z córką i chciałabym żeby ona podczas takiego wyjazdu jednak jak najwięcej rzeczy zobaczyła.

Ciekawe pokazy magii podczas wakacji

ciekawe pokazy magiiŻeby się także nie nudziła. Bo to w końcu są wakacje i ma je wspominać jak najlepiej. W tamtym roku pojechałam nad morze do jednego ośrodka. Przed tym ośrodkiem był basen a także naprawdę spory plac zabaw dla dzieci. To dla mnie był naprawdę spory plus pobytu tam. Dodatkowo były różne pokazy specjalnie właśnie dla dzieci. Na przykład pewnego popołudnia odbywały się ciekawe pokazy magii, które zrobiły naprawdę spore wrażenie nie tylko na dzieciach ale także na dorosłych. Była to świetna atrakcja dla wszystkich. Potem jeszcze długo wspominaliśmy ten pokaz. W sumie to na prośbę osób, które przyjechały do tego ośrodka pokaz ten odbył się jeszcze raz. Myślałam, że ten pokaz będzie taki sam jak ten poprzedni. Jednak okazało się, że przebiegał zupełnie inaczej. W sumie to nic nie było takie samo jak poprzedni. Czyli ten magik potrafił robić naprawdę wiele sztuczek biorąc pod uwagę fakt, że każdy pokaz był naprawdę bardzo długi i był prawdziwym widowiskiem.Moja córka była zachwycona. Zresztą my z mężem także zastanawialiśmy się jak te wszystkie sztuczki zostały zrobione. Ten magik musiał mieć wielką wprawę i doświadczenie.

Bo naprawdę nie było widać tego na czym polega sztuczka. Wszystko wyglądało rzeczywiście jakby była to magia. A magik ten jest podobno bardzo popularny w internecie gdzie zamieszcza filmiki. Gdy wróciliśmy z waakcji to znalazłam te jego filmiki w sieci i z przyjemnością obejrzałam. Były tam też sztuczki, których jeszcze nie widziałam