Czy nowoczesne panele na ścianach to dobry pomysł?

W swoim domu mieszkam jakieś piętnaście lat. To dość spory kawał czasu. Mam bardzo miłych sąsiadów. Ale jak wiadomo przy takim domu trzeba coś ciągle poprawiać. Po tylu latach to oraz to cud, że tych poprawek nie miałam zbyt dużo. W tym roku zamierzam głównie w środku coś poprawiać.

Panele dekoracyjne 3D – ściany o niezwykłym wyglądzie

panele dekoracyjne 3DJak wiadomo to w środku spędza się najwięcej czasu niż na zewnątrz. Elewacja w domu jest nawet w dość dobrym stanie. Mieszkam w Częstochowie. To urocze miasto, dom mam tak na uboczu miasta, ale to dla mnie nie problem, mam samochód, więc wszędzie mogę podjechać. W tym mieście jeszcze pracuję. Mam w domu taki jeden pokój, który jest po córce. Ona trzy lata temu zamieszkała na swoim. A ja do tej pory nie miałam okazji, by jakoś wykorzystać po niej pokój. Ale zanim cokolwiek tam urządzę, to muszę przeprowadzić taki mały remont. Remont będzie polegał na umieszczeniu paneli. Podobno panele dekoracyjne 3d są wyjątkowe oraz ładnie się prezentują na ścianach. Ja jeszcze nie miałam okazji ich zobaczyć, ale jak będę w sklepie budowlanym to na pewno na nie zerknę. Koleżanka z pracy proponowała mi panele loft system, ponieważ ona ma je w domu i jest z nich bardzo zadowolona. Ale zanim coś kupię to muszę to zobaczyć na własne oczy. Będąc w sklepie moją uwagę przykuły tynki luxmal. One też pełniły funkcje dekoracyjną. Ale do tego trzeba było by zatrudnić jakiegoś specjalistę, który ładnie zrobi te tynki. Muszę wam powiedzieć, że tynki dekoracyjne wcale nie są gorsze od tych paneli.

 

Nawet muszę przyznać bardziej mi się podobają. Jest ich tyle rodzajów, że trudno będzie mi wybrać coś. Ale pomału dobiorę daną koncepcje. Muszę jeszcze się zastanowić co zrobię w tym pokoju. Od teko zależy kolorystyka ścian. Może biuro będzie dobrym rozwiązaniem na ten pokój.