woodlike.com.pl

Czy we Władysławowie wynajmę pokój?

Ostatnio miałam duże problemy rodzinne. Ustaliliśmy z mężem, że musimy odpocząć od tego wszystkiego co ostatnio się stało. Wobec tego zdecydowaliśmy się na krótki urlop nad morzem. Nie zastanawiając się długo, spakowałam nas w jedną walizkę i wsiedliśmy w samochód. Skierowaliśmy się do Władysławowa. Dopiero w trasie zaczęliśmy zastanawiać się nad noclegiem.

Wynajęliśmy dobry pokój we Władysławowie

pokoje do wynajęcia władysławowoCałe szczęście poszukiwania okazały się krótkie i skuteczne. Bardzo szybko znalazłam na internecie pokoje do wynajęcia Władysławowo to duża miejscowość nastawiona na turystów, dlatego nic dziwnego, że nie miałam z tym żadnego problemu. Szybko znalazłam ofertę małego, rodzinnego hotelu, który oferował pokoje do wynajęcia w bardzo dobrej, przystępnej cenie za dobę. Byłam bardzo zadowolona z tego, że pokoje posiadały prywatne łazienki. Istniała także możliwość wybrania, czy wolimy wannę czy sam prysznic. W pokojach mieściło się także szerokie łóżko, biurko z dwoma krzesłami oraz szafa. Istniała także możliwość zamówienia sprzątania na życzenie w określonych godzinach. Jednak jeszcze ważniejsze było dla mnie to, na miejscu znajdowała się całodobowa recepcja, dlatego bez względu na to o której godzinie dotarlibyśmy na miejsce, mogliśmy się od razu zameldować. Dokonałam rezerwacji online i od razu opłaciłam nocleg na kilka dni z góry.

Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Po przyjeździe na miejsce, pierwsze kroki skierowaliśmy właśnie do hotelu. Pokój już na nas czekał. Był gotowy i wysprzątany. Na łóżku znajdowała się czysta pościel, a w ramach noclegu mogliśmy także korzystać z restauracji hotelowej, która serwowała naprawdę smaczne i pyszne dania. Cieszę się, że tutaj trafiliśmy podczas naszego urlopu.

Scroll to Top