złote kolczyki

Czym dla kobiety jest biżuteria złota?

Mawia się, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Czy tak jednak jest naprawdę? Ja jako kobieta, mogę z całą pewnością stwierdzić, iż to mit. Owszem, kobiety kochają być obsypywane biżuterią, ale potrafią bez niej całkiem normalnie funkcjonować.

Biżuteria złota ze sklepu internetowego

złote kolczykiKobieta ma po prostu potrzebę strojenia się. Nie robimy tego wbrew pozorom dla mężczyzn, lecz dla siebie samych. Na uszy zakładamy piękne złote kolczyki, na ręce bransoletkę, a na szyję delikatny łańcuszek. Nie robimy jednak tego codziennie, lecz raczej od święta. Idąc codziennie ulicą na uczelnie, nie zauważam kobiet po brzegi obwieszonych biżuterią. Zazwyczaj preferujemy coś skromnego i delikatnego, co nie przyćmi naszego stroju, lecz go subtelnie podkreśli. Dlatego bardzo często odwiedzamy typowy sieciówkowy sklep i kupujemy zwykły łańcuszek za parę złotych. Moim zdaniem kobiety dużo bardziej lubują się w takich dodatkach ze sztucznych materiałów, niż tych szlachetnych. Jedynie większą wartość ma dla nas komplet biżuterii ślubnej, pierścionek zaręczynowy czy obrączka. Na co dzień doskonale radzimy sobie ze zwykłymi dodatkami. Dla mnie biżuteria złota sklep internetowy jest naprawdę piękna, ale noszą ją niezwykle rzadko. Czasem widzę jakie cuda oferuje sklep internetowy, ale nie kupuje. Bo po co mi kolejne złote kolczyki czy bransoletka? Choćby sklep internetowy robił gigantyczną wyprzedaż, to mi się to po prostu nie przyda. Moim zdaniem biżuteria u kobiet nie odgrywa już takiej roli jak kiedyś. Moja babcia ma tak masywne i cudowne złote łańcuszki, jakich ja współcześnie nigdzie nie widziałam.

Dlatego jak mam odwiedzać po raz kolejny sklep z biżuterią jaka jest dostępna obecnie, to wolę kupić coś bardziej praktycznego. Biżuteria dla kobiet jest po prostu ozdobą. Nie zdominowała jednak naszego życia jak myślą mężczyźni i potrafimy sobie bez niej doskonale radzić.