Dobra drukarnia i kalendarze z logo

Jakiś czas temu otworzyłam własną firmę wraz z moim wspólnikiem. Udało nam się to w końcu, po wielkich bólach, bo więcej było tego załatwiania papierkowego, niż samego już przygotowywania firmy do używalności.

Kalendarze z logo a świadomość marki

kalendarze z logoNo ale tak to właśnie zawsze wygląda. Jak już trochę się wszystko uspokoiło to pomyślałam o jakiejś drobnej reklamie. Chciałam znaleźć jakąś dobrą drukarnię, która zajęłaby się moim pomysłem. Chciałam wykonać kalendarze trójdzielne dla firm, aby przede wszystkim wisiał u nas w biurze, w poczekalni, i jeszcze dodatkowo, żeby można było je rozdawać różnym innym firmom, dla reklamy. Czasami taka drobna rzecz, a ktoś zawsze zwróci uwagę na ciekawe tłoczenie na gorąco i już nas w jakiś sposób zapamięta. Obecnie w tym świecie, w którym wszędzie wszystkiego jest pełno, trzeba wręcz walczyć o to, aby zostać zapamiętanym i nie utonąć w tej ogromnej ilości różnych firm. Oprócz tego chciałam też kalendarze książkowe z logo, bo to coś, co zawsze każdemu się przyda, i przy okazji również będzie tutaj działał marketing. Gdy ludzie będą mieli przy sobie takie kalendarze z logo, to będą o nas pamiętali, i jeszcze może komuś innemu rzuci się ono w oczy. W reklamie właśnie o to chodzi, aby zapamiętać, i w jakiś sposób kojarzyć nazwę firmy. Im więcej osób zobaczy takie kalendarze tym lepiej, bo zawsze jest szansa, że ktoś potem powie o tym jakiejś osobie zainteresowanej, i ona do nas trafi. Nasze kalendarze musiały zostać wykonane perfekcyjnie, dlatego dłuższy czas szukałam drukarni w miarę elastycznej, która otwarta jest na wszelkiego rodzaju sugestię.

Gdy już ją znalazłam, to byłam bardzo zadowolona, bo podsyłali mi szablony, wzory kalendarzy. I dzięki temu mogłam sobie wcześniej zobaczyć jak to będzie wyglądało i zatwierdzić dany wzór. Jeśli chodzi o informacje o kalendarzach, polecam stronę www.diary.waw.pl.