Dobry sufit napinany

 

Branża sufitów napinanych pracują w oparciu o pewne typowe rozwiązania techniczne jakie dają same powłoki i specjalistyczne oświetlenie. Jednak doświadczenie naszych rodzimych producentów pozwala na wykonanie z bardzo dobrych materiałów prawdziwych pereł potrafiących być ozdobą dosłownie każdej przestrzeni niezależnie od przeznaczenia.

Znana marka powłok sufitowych

barrisol mirrorSufity napinane są produkowane z coraz lepszych materiałów dając architektom wnętrz i inwestorom potężny oręż w aranżacji wnętrz. Nowoczesny sufit można dopasować do każdego rodzaju wnętrza niezależnie od preferowanego stylu. Rozwiązania mogą być proste i ascetyczne aż po bardzo rozbudowane i wyjątkowo dekoracyjne wzory. Producenci chcąc by ich oferta była jak najlepsza korzystają z materiałów wiodących firm europejskich produkujących powłok i systemy montażowe oraz oświetleniowe. Przykładem jest coraz szerszy udział w krajowym rynku sufitów napinanych materiałów znakomitej marki Barrisol, która jest również twórcą linii Artolis płynącej z powłok tekstylnych satynowych. Z materiałów tej marki można wykonać każdy model sufitu bardzo dobrej jakości. Mowa tu o Barrisol mirror, sufitach drukowanych i pozostałych. Ogromną zaletą tych powłok jest bardzo dużą trwałość i odporność na rozdarcia i przebicia. Charakteryzuje się bardzo dobrą dyfuzją czyli rozproszeniem światła. Powłok i sufitowe tej marki zapewniają zwiększenie izolacji akustycznej pomieszczenia, a także jego akustykę poprawiają. Na powłokach marki Barrisol nie osadza się kurz oraz inne cząstki stale co ogranicza do minimum prace związane oczyszczaniem powłok.

Sufity napinane świetnie komponują się ze specjalistycznym oświetleniem ledowym, które potrafi nadać charakteru powłokom sufitowym. Dobra kompozycja powłok sufitowych z oświetleniem daje wyjątkowo dekoracyjny efekt budujący atmosferę i klimat wnętrza. Sufity napinane świetnie nadają się zarówno do mieszkań, biur oraz innych, dowolnych lokali użyteczności publicznej.