drukarka cyfrowa

Drukarki cyfrowe i inne maszyny na dożynkach

W niedzielę wybrałam się na dożynki gminne. W sumie poszłam tam dla zabicia czasu i dla towarzystwa. Nigdy bym się nie spodziewała, że wrócę z nich tak pozytywnie nastawiona i z głową pełną planów.

Chłopak dumnie opowiada o drukarkach cyfrowych

drukarka cyfrowaRok rocznie na dożynkach odbywają się konkursy. Od jakiegoś czasu, poza wybieraniem najlepszej nalewki, czy też najoryginalniejszego witacza dożynkowego, wybierany jest najlepszy przedsiębiorca regionu. W tym roku konkurs ten wygrał młody chłopak, na oko nie mający jeszcze nawet trzydziestki. Prowadzący poprosił zwycięzcę o opowiedzenie swojej historii i zainspirowanie młodych.
Słuchajcie, tego chłopaka bardzo interesowała maszyna cyfrowa, dlatego wybrał studia inżynierskie i jeszcze w czasie ich trwania zgłaszał się na bezpłatne praktyki w różnych firmach. Robił wszystko by zdobyć jak największe doświadczenie i poszerzyć swoją wiedzę. Analizował dane i szukał nowych rozwiązań. Drukarka cyfrowa była pierwszym urządzeniem, które zbudował po swojemu. Etykiety cyfrowe na niej drukowane okazały się wyjątkowo niskonakładowe, a proces ich tworzenia szybki i nic nieujmujący jakości. Otworzył więc firmę i wypuścił sprzęt na rynek. Drukarka odniosła sukces, a on zaczął pracować nad kolejnym urządzeniem. Myjka ultradźwiękowa jest kolejnym jego dziełem. W sumie nie chodzi mi o to, czym zajmuje się ten chłopak, ale o to jak o tym mówił, z jakim zapałem i radością. On uwielbia swoją pracę i jest dumny ze swojej firmy. To co ma, osiągnął dzięki temu, że uparcie dążył do celu, ciężko pracował i nie poddawał się. Nie czekał na to co będzie po studiach, tylko działał. Na prawdę, słuchałam jego historii zafascynowana.

Ten chłopak jest dla mnie przykładem na to, że nie muszę być znudzonym pracownikiem jakiegoś urzędu. Mogę tak jak on coś osiągnąć, robić to co lubię. Wszystko zależy ode mnie.

Więcej informacji na http://hkm.pl