Drzwi jak nowe

 

Niedawno kupili mi mieszkanie pod Warszawą. Nie jest nowe ani szczególnie duże, ale jest moje i dlatego najwspanialsze na świecie. Niestety mój stan konta nie pozwala na zakup wszystkich nowych sprzętów, więc muszę zadowolić się tym, co mam. Gotowa i pełna zapału do pracy odmalowałam wnętrza, wykonałam konieczne prace kosmetyczne. Nadal chciałabym wprowadzić jakieś zmiany i to małym kosztem.

Okleina drzwiowa – mój nowy przyjaciel

oklejanie drzwi - warszawaKiedy szukałam inspiracji, alby tchnąć nowe życie w te mury, znalazłam okleinę na drzwi. Od razu ją kupiłam i wzięłam się do roboty. Niestety efekt był taki, że drzwi wyglądały gorzej niż przed. Na pierwszy rzut oka widać amatorskie wykonanie. Postanowiłam się nie poddawać, ale w ramach oszczędności czasu i pieniędzy (nie wiem, ile jeszcze okleiny byłabym w stanie zużyć, aby efekt mnie zadowolił), odszukałam firmę, która w ofercie ma oklejanie drzwi – warszawa. Okazało się, że koszty wcale nie będą powalające, a usługodawca zdecydowanie jest profesjonalistą. Dostałam do wyboru kilka lub nawet kilkanaście tekstur, przypominających drewno, do wyboru. Co więcej, zostałam poinformowania o możliwości samodzielnego wyboru jakiejkolwiek grafiki, którą, po odpowiednim przygotowaniu, zostaną oklejone moje drzwi. Otworzył się przede mną cały wachlarz opcji: czy wybrać klasyczny wzór, czy może zaszaleć i postawić na przykład na jakiś piękny widok. Wybrałam opcję numer dwa i na moje drzwi staną się przejściem na urokliwą rajską plażę o zachodzie słońca. Kiedy podjęłam definitywną decyzję dotyczącą grafiki, drzwi zostały skrupulatnie obmierzone. Niedługo po tym, do mojego mieszkania zapukał wykonawca z gotowym materiałem i zabrał się do pracy. Bardzo szybki czas realizacji był wielką zaletą tej firmy. Profesjonalizm i staranność wykonania, zachwyciły mnie i wszystkich moich gości, którzy do tej pory zdążyli już podziwiać dzieło na drzwiach.

Drzwi, zamiast straszyć, cieszą oczy. Przyciągają wzrok, przynoszą spokój. Mogę siedzieć, patrzeć na nie i marzyć. Wybór grafiki, firmy i tego pomysłu był pasmem sukcesów. Niebanalna koncepcja, szybkie i profesjonalne wykonanie i niewielka cena – same zalety. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc już myślę, w którym miejscu następnie użyć okleiny.