Eleganckie krzesła w stylu glamour

 

Mówi się, że sercem domu jest kuchnia. Ostatnio w modzie jest połączenie aneksu kuchennego z jadalnią. Wiąże się to z doborem odpowiednich, funkcjonalnych mebli, w taki sposób, aby przestrzeń była przejrzysta i uporządkowana. Oprócz efektownej witryny, komody na serwis obiadowy, w jadalni powinien znaleźć się duży stół i wygodne krzesła.

Moda na ekskluzywne krzesła z kołatką

wygodne krzesło pikowane z kołatkąW zależności od tego w jakim stylu zostanie przeprowadzona aranżacja możemy wybrać nowoczesne krzesła metalowe ze skórzanym pokryciem, uniwersalne drewniane lub eleganckie, wygodne krzesło pikowane z kołatką. Jest ono bardzo efektowne i pasuje do ekskluzywnych wnętrz glamour. Dodawana do krzesła metalowa kołatka jest ma swoją długą historię. Już kilkaset lat temu była przytwierdzana do ciężkiego krzesła, które mogło być dzięki niej łatwiej przenoszone. Obecnie służy jako element dekoracyjny i dzięki niej krzesło doskonale wpasowuje się w duże przestrzenie. Wiele producentów daje klientowi możliwość wyboru koloru oraz faktury obicia tapicerskiego. Najmodniejszymi kolorami są obecnie odcienie szarości beżu oraz bieli. Najczęściej wybieranymi rodzajami materiału są pikowany welur, skóra ekologiczna lub imitacja lnu. Nogi krzesła są drewniane z wybarwieniami o barwie między innymi buku, olchy i orzacha. Dzięki szerokiej gamie barw i materiałów możemy bez problemu dobrać krzesło do swojego wnętrza tak, aby idealnie wpasowały się w otoczenie.

Tego typu krzesła doskonale nadają się do stylu glamour, klasycznego oraz francuskiego, dzięki któremu zyskały na popularności w obecnych czasach. Idąc o krok dalej, kołatki można zainstalować jako uchwyt do szuflady w komodzie oraz innych szafek. Jednak to wygodne krzesło z kołatką nadaje jadalni elegancji i dobrego smaku.