etykiety usuwalne

Etykiety usuwalne i kody są w mojej kolekcji

W ostatnim czasie, w zasadzie tak od trzech miesięcy znalazłem sobie nowe hobby. Hobby to jest dość nietypowe, ale nie bardziej niż moje poprzednie hobby, jakim było zbieranie czegoś takiego, jak druk kodów.

Etykiety usuwalne bodźcem do nowego hobby

etykiety usuwalneTym się fascynowałem przez kilka ładnych lat, jednakże jak większość rzeczy w naszym ludzkim życiu, to mi się po prostu znudziło. Byłem tym na prawdę zafascynowany i się temu poświęcałem, zbierałem owe kody i bardzo mnie to pasjonowało. Jednakże odkąd zebrałem w zasadzie większość kodów, jakie istnieją to już nie miałem żadnej motywacji do ich zbierania. Postanowiłem je sprzedać i dzięki temu zarobiłem sobie trochę pieniędzy.
Nie było ich dużo, jednakże pozwoliły mi na to żebym mógł sobie kupić nowy telefon i jeszcze mi coś tam zostało. Przechodząc do mojej nowej pasji, to zacząłem interesować się różnego rodzaju etykietami. Zaczęło się od tego, że znalazłem na ławce w parku ot tak po prostu dwie najlepsze etykiety usuwalne. Zacząłem o nich sporo czytać i szukać przeróżnych wzorów. Znajomi mi też podarowali cztery etykiety usuwalne, które mieli, ale nie były im kompletnie potrzebne. Przez te trzy miesiące zebrałem ich już całkiem sporo. Najczęściej szukam po miejscach ze starociami, ale tam znalazłem tylko w sumie pięć takich, reszta niestety się dubluje. Bardzo dużo takich etykiet znalazłem na aukcjach internetowych, gdzie ludzie sprzedają je po prostu za bezcen i żal by było ich nie kupić. Ludzie sprzedają je za małe pieniądze, dużo mniejsze niż te, które na prawdę warte są etykiety. Ostatnio poluję bardzo, żeby dostać etykiety samoprzylepne.

Szukałem ich już niemalże wszędzie. Przewertowałem chyba cały internet, a nie mogę takich znaleźć. Na razie mi się nie udaje, ale nie tracę nadziei no i mam motywację do tego, żeby kolekcjonować etykiety dalej.