fotobudka

Fotobudka i goście weselni

Ostatnio byliśmy z mężem u jego kuzynki na weselu. Ceremonia odbywała się w Krakowie, więc musieliśmy dojechać. Z mężem mieszkamy w Katowicach, ale zawiózł nas sąsiad, który ma w Krakowie rodzinę. Ceremonia była bardzo piękna a kuzynka męża wyglądała naprawdę pięknie!

Fotobudka się sprawdziła

fotobudkaImpreza odbywała się w lokalu na obrzeżach Krakowa i była bardzo elegancka. W środku stała fotobudka dla gości i każdy mógł zrobić sobie zdjęcia. Chętnych było wielu i każdy robił sobie zdjęcia z parą młodą. Uznałam, że fotobudka na wesele to jest genialny pomysł i żałowałam, że u nas na weselu nie stała taka fotobudka. Mąż również bardzo się zainteresował i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z młodymi. Także we dwoje pstryknęliśmy kilka fotek, żeby mieć na pamiątkę. Kuzynka męża opowiedziała mi, że fotobudka Kraków została wynajęta z firmy, która świadczy takie usługi. Cena była bardzo atrakcyjna i kuzynka męża uznała, że musi u niej na weselu taka fotobudka się pojawić. Goście dość często robili sobie zdjęcia i fotobudka na wesele cieszyła ogromnym zainteresowaniem. Nawet młodzi zajęli ją na dłuższy czas, żeby zrobić sobie kilka fajnych zdjęć. Nikomu ich nie pokazali, uznając, że jest to zbyt prywatna sesja. Był nawet moment na weselu, gdzie fotobudka była głównym tematem rozmów i nie było wśród gości osoby, której taka fotobudka nie odpowiadała. Wszyscy byli zachwyceni i chwalili pomysł pary młodej.

Wesele było bardzo udane i doskonale się bawiliśmy. Jedzenie również było pyszne i było go bardzo dużo. Następnego dnia byliśmy z mężem na poprawinach i wieczorem wracaliśmy już do Katowic. W drodze opowiedzieliśmy sąsiadowi, że na weselu była fotobudka i pokazaliśmy kilka zdjęć, które sobie w niej zrobiliśmy. Sąsiad także był zachwycony tym pomysłem i go pochwalił.