Fotobudka, sprawdzone wskazówki

Każdej Młodej Parze zależy na tym by czas wesela był niezapomniany zarówno dla nich samych, jak również dla gości. Dlatego oprócz świetnej muzyki, pysznego jedzenia coraz częściej decydujemy się na dodatkowe weselne atrakcje mające na celu zintegrowanie gości oraz odciągnięcie od stołów i wspólną zabawę.

Zalety fotobudki na weselu

fotobudka bielskoJednym z pomysłów, który króluje na wielu wesela jest fotobudka. Czy jest fotobudka? To przenośne studio fotograficzne, bardzo intymne i niewielkie. Goście wchodząc do niego mają krótki czas na zrobienie serii zabawnych zdjęć. Zdjęcia mogą być drukowane  w niezliczonej ilości tak by były świetną pamiątką dla Młodej Pary i dla nich samych. Do wykonanie zdjęć zazwyczaj używa się zabawnych gadżetów takich jak kapelusze, okulary czy maski. Pozwala to na potraktowanie sesji zdjęciowej dużo bardziej swobodnie. Tło do zdjęć może na przykład nawiązywać do koloru przewodniego wesela czy motywu. Goście świetnie się bawią przebierając się i przyjmując śmieszne pozy. Firmy oferujące usługę wynajęcia fotodbuki zazwyczaj mają w swojej ofercie dowóz na miejsce wesele, a później odbiór. Decydując się na takie rozwiązanie otrzymacie instrukcję dotyczącą korzystania, a coraz częściej w cenie będzie pomoc wykwalifikowanego animatora, który pozostanie z Wami na czas korzystania z usługi. Tak więc fotobudka bielsko jest doskonałą atrakcją weselną, która gwarantuje dużo śmiechu i przednią zabawę.

Firmy oferują wynajem na dwie godziny w cenie około 900 zł z dopłatą około 200 złotych za każdą dodatkową godzinę. Jednak bardzo często dwie godziny w zupełności wystarczą. Pamiętajmy o tym, że taka atrakcja ma być miłym dodatkiem, sposobem integracji gości, chwilowym odpoczynkiem od siedzenia za stołem i tańcem. Jest to jedna z najchętniej wykorzystywanych opcji na wesele, ale także na wszelkie inne uroczystości taki jak urodzony czy chociażby wieczór panieński.