Fotobudka ze znajomymi w Warszawie

Czemu nie sprawić sobie odrobiny przyjemności, kiedy mamy trochę wolnego czasu? Ostatnio wraz ze znajomymi wybraliśmy się do stolicy. Tak, Warszawa jest najpiękniejszym miastem, jakie do tej pory wszyscy widzieliśmy. Postanowiliśmy odwiedzić wszystkie ważne punkty, ale wiadomo, że jeden dzień na to nie wystarczy, więc ograniczyliśmy się do kilku galerii.

Czym jest fotobudka?

fotobudkaW pierwszej z nich zobaczyłam coś wyjątkowego. Była to taka fotobudka w niskiej cenie do wynajęcia w Warszawie, czyli takie małe kolorowe budki, w których można zrobić sobie zdjęcie. Od razu zawołałam znajomych do środka. Przecież to super sprawa, i mielibyśmy fajną pamiątkę z podróży. Gdzieś czytałam, że jest coś takiego jak foto budka, ale nie widziałam jeszcze takiej na żywo. Jak weszłam tam, to zobaczyłam, że do wyboru mam kilka różnych ramek do tych zdjęć, mogłam też wybrać sobie jakieś śmieszne tło. Te o których czytałam, to takie, gdzie osobno dobiera się jeszcze jakąś ciekawą stylizację, gadżety i dodatki. Tutaj w galerii, fotobudka była taka zwykła, że może się w niej znaleźć kilka osób, wybrać ilość zdjęć, zrobić śmieszną minę, a potem od razu czekać na natychmiastowy wydruk. Na szczęście cena za tę zabawę nie była taka wysoka.Tak się tam ubawiłam, bo oczywiście wszyscy musieli zrobić jakąś śmieszną minę, tradycyjnie. Nie wiem nawet, czy potem komuś to pokażę, bo zbyt inteligentnie to raczej nie wyszliśmy, no ale będzie to chociaż dla nas. Powieszę sobie nad biurkiem tych kilka zdjęć, tam i tak nikt mi nie patrzy.

Jak będę brała ślub, to oczywiście fotobudka na wesele będzie obowiązkowa. Moi goście też będą się musieli dobrze bawić. A przynajmniej już wiem, jak to działa, i że takie coś sprawia wiele śmiechu. Moje grono znajomych, to bardzo sympatyczni ludzie i na pewno im się taka dodatkowa rozrywka przyda.