Fotografowie na śluby

Przykładałem się chyba trochę za bardzo do własnego ślubu, ale jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony, a ja faktycznie zamierzałem mieć ślub swojego życia. Nie byłoby jednak nic wyjątkowego w tym wydarzeniu, gdyby nie wyjątkowe zdjęcia, które mogą zostać wykonane przez profesjonalnych fotografów, a tylko na takich mi szczerze mówiąc najbardziej zależało.

Cena za sesję zdjęciową

fotograf w bydgoszczyW końcu wiedziałem, że dobry fotograf na ślub będzie w stanie zaproponować o wiele lepszą jakość zdjęć, niż jakbym oddał to zlecenie komuś z rodziny, kto po drodze, w międzyczasie dobrej zabawy wykonywałby zdjęcia swoim telefonem z wbudowanym aparatem. Zamierzałem także zdecydować się na sesję z drona, co jak widziałem praktycznie co drugi fotograf na ślub oferuje. Uważam, że jest to bardzo dobra opcja zwłaszcza jeśli chodzi o zdjęcia oraz film, który może być stworzony z wysokości, ale tak naprawdę nie wiedziałem, ile taka przyjemność będzie mnie kosztowała. Skorzystałem więc z opcji wysłania zapytania ofertowego do kilku fotografów, aby ci mogli dla mnie wszystko bez problemu wycenić. Tak też się stało – po paru dniach miałem już kompleksową wycenę od wszystkich i mogłem na spokojnie usiąść i zastanowić się, jaki fotograf w bydgoszczy będzie najbardziej odpowiedni. Chodziło mi przede wszystkim o to, aby dostarczył mi zdjęcia szybko i sprawnie, na przykład po paru dniach.

Wiem, wiem, termin jest dość zabójczy i bliski, ale zależało mi na tym, aby jeszcze wszystkie zdjęcia wrzucić do portali społecznościowych, gdzie na pewno będą zbierać same pozytywne opinie. To także bardzo dobra reklama dla fotografa, dlatego wierzę, że większość z fotografów będzie zainteresowana podjęciem tego wyzwania. Jest o co walczyć, bo za sesję zamierzałem zapłacić kilka tysięcy.