woodlike.com.pl

Gdzie zamówię koszulkę z haftem?

Zależy mi na tym, aby moje ubranie zawsze wyrażało to, kim jestem. Nie ubieram się w sieciówkach i nie kupuję takich rzeczy, w których zbytnio przypominałabym „zwykłych przechodniów”. Nie chciałam wtapiać się w tłum. Ostatnio zastanawiałam się nad nowymi koszulkami. Te które miałam w szafie były już stare, znoszone i nie do końca odpowiadały temu, co jest dla mnie obecnie ważne.

Kupno koszulek z indywidualnym haftem

koszulki na zamówienie z haftemObecnie chciałam kupić sobie koszulki z haftem i napisami odnoszącymi się do ochrony środowiska i dbałości o planetę, na której żyjemy. Miałam w głowie projekt takiej koszulki. Dobrze wiedziałam, że nigdzie nie kupię takiej koszulki gotowej. Wobec tego pozostało mi poszukanie kogoś, kto zajmie się uszyciem dla mnie takiej koszulki i ręcznym wyhaftowaniem odpowiedniego wzoru. Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która znała bardzo dobrą krawcową, która oferowała między innymi koszulki na zamówienie z haftem. Zdecydowałam się udać do jej zakładu krawieckiego, gdzie krawcowa od razu wzięła ode mnie miarę i wykonała ze mną projekt koszulki. Była ona w stanie przerobić gotowe, dostarczone jej grafiki, jak i przygotować własną grafikę po rozmowie z klientem i ustaleniu, jak haft ma wyglądać. Ta pierwsza opcja bardzo mi się spodobała. Zdecydowałam się więc na zamówienie u niej kompletu letnich koszulek z krótkim rękawem, które posiadałyby ustalony haft.

Byłam bardzo zadowolona z faktu, że krawcowa ta wszystkie hafty wykonywała ręcznie. Korzystała przy tym z wysokojakościowych narzędzi i materiałów, które pozwalały jej stworzyć nawet delikatne, drobne hafty z masą detali i szczegółów do wykonania. Takie koszulki wbrew pozorom były bardzo tanie i nie odbiegały ceną od sieciówkowych ubrań. A przy tym ich jakość była dużo wyższa.

Scroll to Top