drzwi

Hurtownia drzwi i jej asortyment

Moja matka postanowiła zrobić remont w swoim mieszkaniu i poprosiła nas o pomoc. Mama tak jak my mieszka na śląsku i bardzo często się odwiedzamy.

Drzwi z hurtowni dla mamy

Wiem, że ona się nie zna i dlatego oczywiście zdecydowaliśmy się jej pomóc. Mama chciała wymienić drzwi wejściowe w mieszkaniu, ponieważ były już dość zniszczone. Pojechaliśmy więc do miasta, gdzie jest najlepsza hurtownia drzwi na Śląsku, ponieważ tam jest największy wybór. Kiedy zajechaliśmy na miejsce to od razu poprosiliśmy pracownika, żeby nam pomógł w wyborze. Powiedzieliśmy, że interesują nas drzwi wejściowe, ale się nie znamy i nie wiemy jakie powinniśmy wybrać. Pracownik przedstawił nam drzwi dre, które były wykonane z solidnego drewna. Było bardzo dużo opcji kolorystycznych i wybór nie był łatwy. Mama jednak widdrzwiząc ogromy wybór poprosiła aby nam przestawił jeszcze jakieś inne drzwi wejściowe, które mają w sprzedaży i nadają się do mieszkania. Kolejne jakie nam pokazał to były drzwi porta, które również były bardzo dobrze wykonane i spodobały się bardzo nam wszystkim. Zdecydowaliśmy więc jednogłośnie, że kupimy drzwi porta w kolorze venge. Mama teraz będzie miała piękne nowe drzwi wejściowe do mieszkania. Po wyborze zostaliśmy skierowani do działu obsługi, ponieważ chcieliśmy jeszcze zamówić montaż drzwi, na który musieliśmy się umówić. Pracownik przyjedzie do nas na montaż drzwi we wtorek po południu. Mama jest bardzo nam wdzięczna za pomoc, ponieważ sama nie miałaby pojęcia jakie drzwi wejściowe wybrać, bo hurtownia drzwi ma ogromny wybór.

Mąż zaproponował mamie, że odmaluje jej przedpokój, ponieważ jak będą nowe drzwi wejściowe to lepiej będzie wyglądało. Umówił się z mamą na malowanie we wtorek z rana, by zrobić to zanim przyjedzie gość na montaż drzwi, żeby było już wszystko gotowe.