taśma przenośnikowa

Hurtownia z taśmami przenośnikowymi

Nazywam się Aleksander i jestem pracownikiem hurtowni. Zaraz po szkole podjąłem zatrudnienie, ponieważ chciałem się usamodzielnić a do tego praca była mi dość potrzebna. Pracuję w hurtowni już od roku i bardzo chwalę sobie tę pracę.

Taśma przenośnikowa i jej stan na magazynie

taśma przenośnikowa

Odpowiadam za asortyment w sklepie, by był cały czas uzupełniony i w pełni dostępny dla wszystkich klientów. Ostatnio na sklepie została ostatnia taśma staroużyteczna i biegiem musiałem udać się do magazynu, aby uzupełnić braki. Zdziwiłem się, bo jeszcze godzinę wcześniej było ich całe mnóstwo. Hubert z magazynu powiedział mi, że podobno był jakiś klient w naszej hurtowni, który kupił bardzo dużo produktów. Zalecili mi sprawdzenie całego asortymentu, bo na pewno będą braki. Tak też uczyniłem zaraz jak wróciłem na sklep. Oczywiście okazało się, że została używana taśma przenośnikowa w dobrym stanie i dobrze, że chłopacy mnie uprzedzili, to przynajmniej właściciel nie będzie miał się o co przyczepić do mnie. Pozostałe produkty były w zadowalającej ilości dostępne, ale tylko taśma gumowa została w ilości pięciu sztuk, więc i ją uzupełniłem. Kiedy już ze wszystkim się uporałem to akurat do hurtowni wrócił właściciel. Widząc pełny asortyment na sklepie pochwalił i mnie i powiedział, że dobrze wykonuję swoje obowiązki. Dobrze, że zauważyłem, że jest ostatnia taśma staroużyteczna i poszedłem na magazyn. Gdyby nie chłopacy to pewnie o tej porze nie sprawdzałbym czy produkty są. Swoją drogą zastanawiam się, który klient zrobił u nas takie wielkie zakupy.

Taśma gumowa, którą mamy w ofercie jest bardzo wytrzymała i klienci często ją kupują. Na pewno ktoś temu klientowi polecił naszą hurtownię. Pewnie i tak będzie o tym głośno to się wszystkiego dowiem w swoim czasie. Niebawem kończę pracę to pójdę jeszcze się przebrać.