Jak umeblować salę bankietową?

Każdy hotel rozrastając się, musi się zaopatrzyć w odpowiednią salę, która będzie służyć jako miejsce konferencyjne, bankietowe lub na inne formy spotkań i organizowanych imprez. To właśnie za ich pomocą można zaprosić więcej ludzi na organizowanie spotkań i korzystanie z pokoi hotelowych. Jeśli jednak chce się, żeby goście korzystali z takich usług, należy się odpowiednie wyposażyć w stoły i krzesła.

Jakie stoły do bankietu wybrać?

stół składany bankietowyWyposażając sale konferencyjne lub bankietowe, należy mieć przede wszystkim na uwadze gości, którzy będą korzystać z tych sal. Dlatego każda taka sala powinna być odpowiednio wyposażona w rzędy stołów i ergonomicznych krzeseł. Jeśli jednak chce się za każdym razem dopasowywać wystrój sali do ilości gości, to stoły muszą być ostatecznie dostawiane i zabierane z powrotem. Żeby nie przysporzyć sobie dużego kłopotu z magazynowaniem takich stołów, powinno się zainwestować w stół składany bankietowy. Każdy taki egzemplarz, który później nie jest potrzebny, można złożyć i pookładać je w jednym pomieszczeniu. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza że na takich salach powinno się działać szybko i sprawnie strojąc takie miejsca lub je dopasowując do gości, którzy potrafią się zamieniać jedni za drugimi. Dlatego stoły powinny być wygodnymi do noszenia i składania przedmiotami, które mogą być nie tylko pełnosprawnymi solidnymi stołami, ale również samym blatem z podwiniętymi nogami, które są ustawione jedne na drugich.

Każdy stół stojący w sali bankietowej musi być pojemny i ergonomiczny. Dodatkowo powinien mieć wytrzymały i twardy blat, który będzie w stanie unieść wiele kilogramów jedzenia, jakie się na nim rozłoży. Im stół lepiej przemyślany, tym szybciej idzie jego strojenie i czyszczenie. Wybierając model, trzeba wybrać ten, z którym praca będzie łatwa.