woodlike.com.pl

Jak wybrać dobry stół składany bankietowy?

Planowanie bankietów i innych imprez to duże zadanie z logistycznego punktu widzenia. Trzeba zaplanować catering i oprawę muzyczną, zadbać o odpowiednią obsługę i aranżację sali. Dlatego każda profesjonalna restauracja, dom weselny czy hotel powinny posiadać wysokiej jakości meble bankietowe o doskonałej funkcjonalności i atrakcyjnej estetyce.

Funkcjonalne  i estetyczne stoły bankietowe 

elegancki stół składany bankietowyOkrągłe składane stoły cateringowe są wykorzystywane do różnych celów. Profesjonalny elegancki stół składany bankietowy wykorzystywany jest na weselach, bankietach i innych uroczystościach. Składane stoły bankietowe można wybrać w zależności od potrzeb. Z reguły są one dostępne w wersji tradycyjnej i składanej. Ta druga opcja jest niewątpliwie bardziej praktyczna, gdyż można ją dostosować do charakteru i wielkości przyjęcia. Ważny jest rodzaj spotkania, ustawienie stołów oraz liczba uczestników. Aby wybrać właściwy stół bankietowy, należy wziąć kilka kwestii pod uwagę. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na mechanizm składania stołu oraz materiały użyte do jego produkcji. Stelaż stoły powinien być trwały i odporny na uszkodzenia, to samo powinno dotyczyć blatu stołu. Obrusy bankietowe to niezbędny element wystroju eleganckiej imprezy. Przede wszystkim należy wiedzieć, że obrusy występują w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Właściwy wybór zależy od wielkości stołu i charakteru imprezy. Najpopularniejsze kształty to okrągły, prostokątny i kwadratowy.

Zaletą stołów składanych jest możliwość regulacji ich wysokości. Nowoczesne meble cateringowe są bardzo funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i łatwe w przechowywaniu. Sprawdzą się świetnie zarówno do imprez plenerowych, jak i w pomieszczeniu.

Scroll to Top