czarter jachtów

Jak zachęcić dziecko do aktywności fizycznej – najlepszy czarter jachtów

Moja córka jest zdecydowanie typem osoby, która nie przepada za jakimkolwiek ruchem. Możliwe, że ma taki charakter, a może to błąd mój i męża, że w żadne sposób nie zachęciliśmy jej do ruszania się. Trzeba przyznać, że nie jest ona klasycznym typem lenia.

Najlepszy czarter jachtów na Mazurach i zdrowy ruch

czarter jachtówJest bardzo sumienna, dużo czyta i chętnie się uczy. Od najmłodszych lat woziliśmy są wszędzie autem, do mieszkania nie wchodziła po schodach, tylko jeździła windą, a zwolnienia z wychowania fizycznego sama jej pisałam, myśląc, że nie warto jej zmuszać. Dopiero teraz, gdy u córki widać już znaczną nadwagę zauważyłam jak bardzo ją skrzywdziłam. Obecnie, gdy ma za dużo o około dwadzieścia kilo tym bardziej nie chce uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego i spędzać czasu z rówieśnikami. Doszłam do wniosku, ze to ostatnio moment, bym naprawiła wcześniejsze błędy i podjęła kroki, które jej pomogą. Wzięliśmy z mężem urlop i zdecydowaliśmy się na najlepszy czarter jachtów-Mazury. Uznaliśmy, że będzie mieć tam ruch, ale też nie zniechęci się od razu zbyt ciężkimi zadaniami. Dodatkowo będzie tylko z nami, więc nie będzie miała kogo się wstydzić. Czarter jachtów jest tam bardzo popularny, ale zdecydowaliśmy się na dosyć ustronne miejsce. Codziennie będziemy pływać, jeździć na rowerach i chodzić na grzyby. Nakłanianie jej do ćwiczeń czy biegania skończyłoby się fiaskiem, musimy zdecydowanie zastosować metodę małych kroków i dać jej czas. Ten wspólny czarter ma być momentem przełomowym, a oprócz tego wszystkiego także dobrą zabawą. Mąż zasugerował, że powinniśmy także w końcu zgodzić się na psa. Ania zawsze marzyła o labradorze.

Uważa, że spacery z nim zapewnią jej systematyczny ruch, a dodatkowo nauczą obowiązkowości. Sądzę, że nie byłaby też tak samotna – jak tylko skończymy czarter jachtów wybierzemy się do schroniska. Niech córka wie, że ma w nas wsparcie.