Jaką salę wynająć na urodziny?

Od samego urodzenia byłam osoba niezwykle kapryśną. Nie ma się co dziwić, w końcu jestem jedynaczką. Dlatego też, kiedy nadszedł dzień, w którym miałam osiągnąć pełnoletność postanowiłam zrobić jak najlepszą imprezę. Musiałam wynająć tylko elegancką salę, jednak sam wybór był dla mnie ciężki. W każdej coś mi nie pasowało.

Idealna sala na urodziny

wynajem sali na urodziny BydgoszczJuż dwa miesiące przed urodzinami chodziłam po Bydgoszczy i oglądałam różne sale, w których można było urządzić urodziny. Do wyboru miałam siedem różnych znajdujących się w centrum miasta. Każdy wynajem sali na urodziny Bydgoszcz różnił się cenowo. Dla mnie cena była bez znaczenia. Bardziej patrzałam na wygląd oraz menu, jakie oferowała restauracja. Moja mama jednakże nie była ze mną taka zgodna. Sugerowała mi, że nie musimy wynajmować sali w hotelu, ponieważ wystarczy wynająć miejsce, w które dostarczymy własne jedzenie. Szczerze mówiąc nie podobał mi się mamy pomysł, jednakże nie miałam nic do gadania, ponieważ to właśnie rodzice płacili za wynajem sali. Nie ukrywam, wolałabym coś ekskluzywnego, aby koleżanki i koledzy z klasy by mi mogli pozazdrościć. Sala na urodziny, którą w ostateczności wybrałam z mamą była skromnie urządzona. Jeśli chodzi o jedzenie, to moja ciocia – kucharka postanowiła zrobić dla nas catering. O muzykę natomiast miał zadbać mój brat, który zawodowo gra w klubach nocnych. Ja miałam pole manewru, jeśli chodzi o ozdoby. Kupiłam czerwone serwetki, wstążki i serpentyny. Do tego czerwone róże, które zdobiły całą salę.

Nie spodziewałam się, że wynajem skromnej sali na urodziny może się okazać bardzo dobrym pomysłem. Wszyscy bawili się doskonale! Nawet znajomi z klasy twierdzili, że nigdy wcześniej nie uczestniczyli w tak świetnie zorganizowanej osiemnastce. Musze przyznać, że moje przeżycia były niesamowite.