woodlike.com.pl

Jakie legowisko warto kupić dla dużego psa?

Jakiś czas temu adoptowałem ze schroniska psa. Był to malutki szczeniaczek i nikt nie mógł mi z góry powiedzieć, jak duży będzie ten pies, gdy dorośnie. Szybko okazało się, że bardzo szybko on rośnie. Co jakiś czas musiałam mu wymieniać legowisko na nowe, żeby mógł sobie na nim wygodnie leżeć, gdy śpi lub bawi się swoimi zabawkami.

Zalety dużych legowisk dla psów

legowiska dla naprawdę dużych psówKilka dni temu znowu zauważyłam, że łapy wypadają mi z legowiska i nie może się on cały wyciągnąć, żeby móc spokojnie poleżeć. Miałam nadzieję, że w okolicznym sklepie zoologicznym uda mi się dostać legowiska dla naprawdę dużych psów. Całe szczęście nie miałam z tym żadnego problemu. Udało mi się kupić duże legowisko wykonane z wysokiej jakości materiału. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że materiał ten jest odporny na zadrapania pazurami. Jest bardzo miękkie bowiem w środku wyłożone jest delikatną gąbką. Pokrowiec można zdjąć i uprać w pralce w wysokiej temperaturze. Wielu klientów chwaliło je za to, że bardzo szybko schnie i nie pochłania zapachów. Zdecydowałam się zakupić to legowisko, ponieważ miało ono ponad metr szerokości i metr długości. Wiedziałam, że mój pies bez problemu się na nim zmieści. Już wkrótce przekonałam się, że tak właśnie było. Pies bardzo szybko zaakceptował nowe legowisko i chętnie na nim leżał, co mnie ucieszyło. Faktycznie okazało się ono również solidne i wytrzymałe.

Mój piesek korzysta z niego już od kilkunastu tygodni i jak do tej pory, nie widać na legowisku nawet najmniejszych śladów użytkowania. Dużą jego zaletą jest także to, że spód pokrowca jest antypoślizgowy, dlatego bez obaw można go położyć nawet na płytkach w kuchni czy przedpokoju. Cieszę się, że udało mi się w okolicznym sklepie zoologicznym go zakupić w tak niskiej cenie.

Scroll to Top