Jestem przedstawicielem i sprzedaję drzwi szklane

Jestem w drodze do klienta. Pracuję jako przedstawiciel handlowy. Firma zapewnia mi samochód służbowy a także komputer i telefon. Moja rodzica ni lubi jak wyjeżdżam. Mam dwójkę dzieci i one za mną bardzo tęsknią.

Drzwi szklane dla klientów

drzwi szklaneStaram się jeździć do klientów, którzy znajdują się w naszym województwie. Tak żeby na wieczór zawsze wracać do domu. Moja firma ma siedzibę w miejscowości Wrocław. Nasza firma jest znana i ceniona w całym kraju. Powoli wychodzimy też do klientów z zagranicy. Mamy dobre produkty i chcemy poszerzać rynek, w którym można by dobry towar sprzedać. Do moich obowiązków należy pozyskiwanie nowych a także współpraca z klientami, których już pozyskałam. Proponuję klientom drzwi szklane, które są wysokiej jakości. Moja firma stara się przygotowywać towar, który jest sprawdzony i bezpieczny dla klientów. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały. Dzięki temu mamy pewność, ze drzwi czy szklane balustrady są prawidłowo wykonane. Każdy nasz sprzęt jest także sprawdzany rzez specjalistów. Każdy nasz towar posiada atest. Szklarz ogląda nasze materiały i dział jakości wypuszcza j do klienta kiedy ma pewność, że każdy towar jest prawidłowo wykonany. Firma jest w stanie także dostarczyć klientom kabiny prysznicowe na wymiar. Mim zadaniem jest sprzedaż towarów w jak największej iloci. Od sprzedanych materiałów zależy moja wypłata i prowizja. Lubię moja pracę. Dobrze sobie w niej radzę. Znam techniki negocjacyjne i często z nich korzystam. Mąż jest trochę o mnie zazdrosny ale zawsze mu mówię, że nie ma żadnych podstaw.

Mąż zawsze powtarza jak bardzo jest ze mnie dumny. Cieszę się, że mam w nim takie duże wsparcie. Dzisiaj jadę do dewelopera, który rozpoczął budowę domków jednorodzinnych i chce ode mnie zamówić niezbędny towar.

Drzwi wykona AlisGlass z Wrocławia