drukarnia cyfrowa

Kampania i drukarnia cyfrowa

Postanowiłyśmy przygotować kampanię. Każda z nas dostała zadanie, które zdeklarowała się wykonać. Ja odpowiadałam za druk ulotek, ale później okazało się, że Monika nie może brać udziału w kampanii, więc jej praca została przydzielona mi.

Drukarnia cyfrowa z Wrocławia w centrum handlowym

drukarnia cyfrowaMiałam sporo czasu, więc wiedziałam, że wszystko zrobię. Kiedy miałam już wzory ulotek to poszukałam punktu we Wrocławiu, gdzie zrobię druk cyfrowy, który do tego typu ulotek będzie idealny. U nas w galerii w centrum jest drukarnia cyfrowa z Wrocławia i to właśnie do niej postanowiłam pójść. Pracuje tam taki chłopak Grześ, którego bardzo lubię i zawsze jak jestem po jakiś druk to bardzo dużo rozmawiamy. To jest drukarnia jego kuzyna, u którego zdobywa sobie doświadczenie, ponieważ jeszcze studiuje a po studiach chce założyć coś swojego. Kiedy przyjechałam na miejsce to od razu skierowałam się do drukarni cyfrowej, która jest na piętrze. Grześ miał wielu klientów i drukarnia była pełna, dlatego postanowiłam, że pójdę najpierw do kiosku i jak się u Grzesia zrobi spokojniej to niego wejdę. Przynajmniej wtedy będziemy mogli swobodnie porozmawiać. Grześ bardzo się ucieszył jak mnie zobaczył i się przywitał z entuzjazmem. Powiedziałam mu, że chcę zrobić druk cyfrowy dwustu ulotek i dlatego przyszłam do niego. Kiedy ulotki się robiły my rozmawialiśmy i postanowiłam zaprosić Grzesia na naszą kampanię. Oczywiście od razu się zgodził, co mnie ucieszyło, bo pierwszy raz spotkamy się w innym miejscu niż drukarnia, w której pracuje Grześ.

Kiedy ulotki były już gotowe to od razu pojechałam do dziewczyn, żeby je zawieść i sprawdzić jak im idzie. Okazało się, że wszystko jest już prawie gotowe i będziemy mogły szybko zacząć kampanię. Praca w zgranym zespole jest udana i nie ma obaw, że coś pójdzie nie tak.