woodlike.com.pl

Klimatyzację do domu zamówiłem w znanej firmie

W tym roku wyjątkowo wcześnie zrobiło się na dworze gorąco. A tyle co zimą wprowadziliśmy się do naszego nowego domu. I pomimo tego, że w oknach mamy nowoczesne rolety, to już w maju zauważyliśmy, że pomieszczenia bardzo szybko się nagrzewają. Bo nie możemy przecież przez cały dzień siedzieć przy opuszczonych roletach.

Jeszcze wiosną zleciłem założenie klimatyzatorów

zakładanie klimatyzacji w szczecinieNa dobrą sprawę od razu po pierwszych upałach zacząłem się rozglądać za firmą, która zamontowała by nam w domu klimatyzację. Zależało mi przede wszystkim na tym, żeby dolne piętro było stale chłodzone, bo to na dole przebywaliśmy przez cały dzień. Chciałem znaleźć firmę, która wykonałaby wszystkie prace w taki sposób, żeby nie trzeba było potem brać firmy remontowej. No i udało mi się znaleźć prawdziwych profesjonalistów oferujących zakładanie klimatyzacji w Szczecinie. Ich oferta na same urządzenia oraz fachowy montaż okazała się być bardzo korzystną cenowo. Jednak dla mnie najważniejsze było to, że była to znana firma ze świetnymi opiniami w internecie. Wszystkie prace montażowe wykonano w dwa dni. Doprowadzenie przewodów do jednostki zewnętrznej odbyło się bez najmniejszych uszkodzeń. Wszystko działa doskonale. I teraz, gdy mamy już lato, możemy komfortowo spędzać wspólny czas w naszym salonie. A najlepsze jest to, że chłodne powietrze z dołu schładza również górne piętro, więc tam również jest całkiem przyjemnie chłodno.

Założenie klimatyzacji w domu jednorodzinnym to chyba jednak konieczność. Przynajmniej tak było w naszym przypadku. Mamy nowy dom, który jest bardzo solidnie docieplony, ale przy mocnym słońcu w domu robiło się bardzo ciepło. Teraz możemy się cieszyć komfortem i niską temperaturą. A w nocy możemy dobrze spać, bo górne pomieszczenia też ulegają schłodzeniu.

Scroll to Top