Nowa kolekcja Wood Like

Meble z szacunku do natury

Łóżko Sleeplike 1

To niezapomniany design i komfort najwyższej jakości, dzięki któremu zaczniesz śnić na jawie. Piękne metalowe wykończenia, płynnie przechodzące ze stopnicy ułatwiającej wstawanie, po półkę nocną, kończąc na stylowym zwieńczeniu oświetlenia, stanowią nietuzinkowe połączenie z dodatkowym wezgłowiem oraz platforma z prawdziwego, dębowego drewna. Spersonalizuj swoje wymarzone łóżko, dzięki wielu wariantom materiałowym i kolorystycznym, dobranym specjalnie do Twoich potrzeb. Zostań z nami królem swojej sypialni!

Wymiary:

– szerokość: 220cm

– długość: 262cm

– wysokość: 20cm

Wymiary zagłówka:

– szerokość: 240cm

– wysokość: 80cm

– grubość: 20cm

Wymiary materaca:

– szerokość: 160cm

– długość: 200cm

– wysokość: 25 – 30cm

Opcjonalne szerokości materaca to: 140cm, 180cm, 200cm, 220cm

Łóżko Sleeplike 2

Łóżko stanowi nowoczesne połączenie, z pozoru minimalistycznej platformy z prawdziwego drewna dębowego oraz metalowych, ażurowych boxów, pokrytych akrylowym szkłem, najwyższej jakości. Magia, kryje się w pięknie iluminacji detalu, gdzie toczy się nocą gra światła, które swym ciepłem koi i otula do snu. Wyjątkowa linia kolorystyczna oraz warianty materiałowe czekają, aby nadać Twojej sypialni niezapomnianego charakteru.

Nowy wymiar snu już w zasięgu Twojej ręki!

Wymiary:

– szerokość: 284cm

– długość: 254cm

– wysokość: 25cm

Wymiary materaca:

– szerokość: 140cm

– długość: 200cm

– wysokość: 25 – 30cm

Opcjonalne szerokości materaca to: 160cm, 180cm, 200cm, 220cm

Stolik kawowy CafeteaLike 1

Stolik kawowy z prawdziwego, dębowego drewna, które zostało podkreślone, stalowym  przedłużeniem blatu, najwyższej jakości. Wyjątkowy charakter kryje się w bocznych profilach, wykańczających krawędzie ławy. Wybierz ulubiony odcień, rodzaj drewna i usiądź przy kawie w niepowtarzalnym stylu!

Wymiary:

– szerokość: 60cm; 80cm

– długość: 90cm; 120cm

– wysokość: 55cm;

Opcjonalne wymiary stolika to: 80x120x55cm

Stolik kawowy CafeteaLike 2

Charakter dębowego drewna został wzmocniony, dzięki ciekawej kompozycji stalowego płaskownika oraz bocznych profili. Mebel skrojony na miarę Twoich potrzeb! Spersonalizuj swoją ulubioną ławę, a spotkania przy kawie nabiorą nowego, niepowtarzalnego charakteru!

Wymiary:

– szerokość: 60cm

– długość: 110cm

– wysokość: 55cm

Opcjonalne wymiary stolika to: 80x130x55cm

Biurko WorkLike

Naturalne, dębowe drewno, ubrane w finezyjną formę stelażu, wykonanego ze stali najwyższej jakości. Pojemne szuflady, sprytnie wplecione w spiralę stalowych kształtowników, pomieszczą wszystkie potrzebne materiały.  Twoja praca jeszcze nigdy nie była tak owocna. Usiądź przy jedynym takim biurku i obudź w sobie ducha kreatywności!

Toaletka GetreadyLike

Dębowy blat wzbogacony o niepowtarzalne, ażurowe zdobienia. Dyskretnie wbudowane szuflady, w których przechowasz każdy kosmetyk. Minimalistyczne stalowe nóżki, podkreślające charakter toaletki. I najważniejsze, duże lustro w szlachetnej dębowej oprawie, które po opuszczeniu tworzy spójną całość, z blatem toaletki.  Usiądź w wygodnym taborecie, który tworzy spójną całość z toaletką i przygotuj się do wyjścia w wyjątkowym stylu!

Stół EatLike

Finezyjna forma stelażu, która wzbogaca duży, dębowy blat, przewidziany na aż 8 miejsc siedzących! Dobierz dla siebie ulubiony kolor stali oraz drewna, jego rodzaj i ciesz się nowym obliczem swojego wnętrza.

Stół, to miejsce gdzie zacieśniają się więzi, zaproś więc do niego swoich najbliższych, a każdy posiłek stanie się wyjątkowy!

Wymiary blatu:             

– szerokość: 70cm

– długość: 210cm

– wysokość: 10cm

  Wymiary ogólne:

– szerokość: 70cm

– długość: 210cm

– wysokość: 71cm

Krzesło SeatLike

Wygodne krzesło, wykonane z prawdziwego dębowego drewna, nada Twojemu pomieszczeniu całkowicie nowy wyraz! Niespotykany kształt metalowego stelażu oraz precyzyjnie dobrany kąt nachylenia oparcia, sprawi że siedzenie w gronie najbliższych, jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Dobierz swój ulubiony rodzaj drewna oraz kolor stali i ciesz się nowym wymiarem komfortu, o jakim mogłeś dotychczas tylko pomarzyć!

Wymiary siedziska:

– szerokość: 45cm

– głębokość: 47cm

– wysokość oparcia: 50cm