koszulka koka

Koszulka KOKA i moje modowe powołania

Studiuje już trzeci rok na tej samej uczelni i jeszcze mi się nie znudziło. Pewnie dlatego, że moda to moje powołanie. Wczoraj oddałem wypracowanie na temat najmodniejszych marek ubrań w stylu ulicznej mody. Oczywiście czułem się w temacie jak ryba w wodzie, dlatego, że od lat ubieram się w najlepszych markach.

Koszulki KOKA na mojej modowej liście

koszulka kokaPrzede wszystkim uznana marka europejska backyard cartel, którzy wzornictwo maja pierwszej klasy. Moja dziewczyna uważa, że backyard cartel zawsze wyprzedzają epokę swoimi ciuchami i się z nią zgadzam w stu procentach.
Pisałem też o tym dlaczego koszulka KOKA odniosła tak wielki sukces i to nie tylko z powodu znanego piosenkarza estradowego, który często promował tę markę.
Tak tania koszulka KOKA również znalazła się na mojej liście.
Wykładowca powiedział, że mam też opisać dlaczego czapka mitchell and ness jest lepsza od innych marek, na podstawie wyników. Sprawdziłem i czapka mitchell and ness jest lepsza od innych marek, ponieważ posiada lepszy guzik zwieńczający konstrukcję okrycia głowy. Wspaniała analiza strukturalna jaką zrobiłem przy opisywaniu takiego produktu jak carhartt koszulka zachwyciła wykładowcę, aż chciał mi dać wakat na uczelni, ale było jeszcze za wcześnie. Carhartt koszulka okazała się strzałem w dziesiątkę w mojej pracy, bo zasponsorowała wydanie pierwszego katalogu z moimi tekstami. Ponad to firma cayler and sons poprosiła mnie o stworzenie profilu psychologicznego potencjalnego klienta ich ubrań. Sprawdziłem to razem z kolegą studiującym psychologię i firma cayler and sons dostała świetny profil, dzięki temu mogliśmy spać spokojnie.

Tak budżet studenta w tamtych czasach był miałki. Ale dzięki temu miałem większą motywację do pisania więcej na temat ubrań i uznanych i młodych marek w naszym kraju.