Kotły kondensacyjne Buderus – obniżenie kosztów energii

Dzięki temu rozwiązaniu, istnieje realna możliwość obniżenia kosztów energii. Swoje zastosowanie znajdują zarówno w domach jedno jak i wielorodzinnych. Kotły kondensacyjne to nowoczesny oraz dostosowany do współczesnych wymogów sposób ogrzewania pomieszczeń oraz dostarczania cieplej wody.

Kotły kondensacyjne – wygoda i wielofunkcyjność

marka buderus - kocioł kondensacyjnyDzięki swoim możliwością, zastosowanie znajdują zarówno w powierzchniach mieszkalnych jak również w przestrzeni użytkowej, gdzie pojawia się potrzeba dogrzania pomieszczeń lub dostarczenia ciepłej wody. Marka Buderus – kocioł kondensacyjny, to w wykonaniu tej marki nowoczesne i dostosowane do współczesnych wymogów rozwiązanie. Kotły kondensacyjne gazowe, dostępne są zarówno w formie jednofunkcyjnej. W tym przypadku zostają podłączone bezpośrednio do ogrzewania centralnego. Najczęściej stosowane są w przypadku domów jednorodzinnych lub budynków użytkowych. Kotły kondensacyjne gazowe, wielofunkcyjne, mają zastosowanie w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba ogrzania konkretnego pomieszczenia bądź małych mieszkań. Oznacza to, że odległość kotła od łazienki nie może być większa niż sześć metrów. Kocioł działa zarówno jako CO oraz jako CWU. Woda ciepła, podgrzewana jest, w przeciwieństwie do kotła jednofunkcyjnego, przepływowo. Tworzone przez firmę Buderus kotły, powstały w oparciu o opinię specjalistów – monterów oraz serwisantów. Celem producenta było stworzenie produktu dostosowanego do  zróżnicowanych potrzeb klientów.

Powszechnie stosowane, łatwe w programowaniu, wyprodukowane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej klasy materiałów, kotły Buderus wyznaczają na rynku standardy związane z kotłami kondensacyjnymi gazowymi. Wysoka jakość produktu umożliwia obniżenie kosztów energii.