hokery barowe

Księgowa i najlepsze hokery barowe

Nazywam się Krystyna i od dwunastu lat jestem księgową. Pracuję w hurtowni meblowej i rozliczam całą sprzedaż. Moja praca jest odpowiedzialna i podchodzę do niej z ogromnym zaangażowaniem.

Rozliczam sprzedaż mebli systemowych i hokerów

hokery baroweRozliczam wszystkie meble systemowe, które nasza hurtownia sprzedaje. Nasze meble systemowe występują w rożnych wariantach i mój system jest dostosowany do asortymentu w hurtowni. Wprowadzane dane są przypisane do konkretnych kategorii. Na przykład mam kategorię oznaczoną stołki barowe, w której znajdują się różnego rodzaju hokery barowe, taborety, krzesła czy hokery drewniane a nawet fotele. Każdy produkt posiada swoje indywidualne kody, które widnieją w systemie i na fakturze. Ostatnio hurtownia sprzedaje tanie narożniki z funkcją spania i znajdują się one w kategorii razem z sofami czy łóżkami. Przyznam, że nasze tanie narożniki z funkcją spania są naprawdę rewelacyjne i sama mam taki w domu. Zdecydowałam się kupić zaraz jak wjechały do hurtowni. Poza rozliczaniem faktur i wprowadzaniem danych do systemu, przyjmuję zlecenia na meble systemowe, kanapy czy najlepsze hokery barowe. Wtedy zawsze kontaktuję się z naszym magazynem i sprawdzam czy zamówione towary są dostępne. Jeżeli tak od razu organizujemy wysyłkę. Kiedyś klient zamówił hokery drewniane w ilości pięćdziesięciu sztuk, ale na magazynie zostało tylko dziesięć. Zadzwoniłam do tego klienta i poinformowałam go, że hokery drewniane dostanie za dwa dni. Wtedy jak jest dostawa od razu takie zlecenie jest realizowane w pierwszej kolejności. Razem ze mną w dziale pracuje Jadwiga, która zajmuje się sprawami pracowników.

Rozlicza im godziny pracy, przygotowuje wynagrodzenia czy umowy. Jadwiga też ostatnio kupiła sobie meble systemowe z naszej hurtowni i chyba przez cały tydzień je zachwalała.