woodlike.com.pl

Kupno obrazu o motywie kwiatowym

Zbliżały się urodziny mojej przyjaciółki. Długo zastanawiałam się, jaki prezent mogłabym jej podarować. Zależało mi na tym, aby było to coś, co na pewno jej się przyda i patrząc na to, będzie sobie mogła o mnie miło pomyśleć. W końcu wpadłam na pomysł, że powinnam jej kupić obraz. Już jakiś czas temu powtarzała mi bowiem, że chętnie powiesiłaby sobie jakiś na ścianie w sypialni.

Poszukiwania obrazów namalowanych na płótnie

kwiaty malarstwo akryloweCałe szczęście nie musiałam długo szukać. Bowiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania znajdowała się galeria sztuki, gdzie można było kupić bardzo ładne obrazy młodych artystów, które pretendowały do miana wschodzących gwiazd. Wszystkie obrazy oferowane w tym miejscu były ręcznie malowane i posiadały certyfikat autentyczności. Były już oprawione w ramy, dlatego nadawały się do tego, aby od razu powiesić je na ścianie. Bez problemu znalazłam tam obrazy malowane na płótnie Kwiaty to motyw na który się zdecydowałam. Wiedziałam, że mojej przyjaciółce bardzo się on spodoba. Poza tym tematyka kwiatowa musiała być obecnie bardzo modna, bowiem ten motyw pojawiał się na naprawdę wielu obrazach, które tam były wystawione. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że kwiaty oraz ogólnie ujęta roślinność są tematyką ponadczasową i obrazy tego typu z pewnością będą wręcz idealnie pasować do ciepło i tradycyjnie urządzonych sypialni czy salonów.

Nie wahałam się więc dłużej i od razu zakupiłam jeden z dostępnych tam obrazów. Cieszę się, że można go było dostać w takiej niskiej, atrakcyjnej cenie. Przy kasie poprosiłam od razu na zapakowanie go na prezent. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Mojej przyjaciółce ten obraz bardzo się spodobał. Powiesiłyśmy go na ścianie jeszcze w trakcie przyjęcia.

Więcej na stronie www.artizastudio.com.pl

Scroll to Top