Kupuję tanie działki budowlane i sprzedaję drożej

Kilkanaście lat temu znalazłem swój pomysł na zarabianie pieniędzy i od tamtego czasu zarabiam tylko i wyłącznie w jeden odkryty przeze mnie sposób. Działam w branży nieruchomości, bo wszystko co się z tą branżą wiąże cały czas regularnie zyskuje na wartości. Jeszcze mi się nie zdarzyło być na minusie. A ja tylko kupuję tanie działki budowlane i sprzedaję je z dużym zyskiem.

Najwięcej zarabiam na sprzedaży działek nad morzem

działki sprzedaż okolice kołobrzeguMuszę przyznać, że najwięcej za sprzedaży działek zarobiłem kilka lat temu, kiedy z dużym zyskiem sprzedałem ziemie kupione na początku swojej działalności. Wtedy można było kupić dużo ziemi bezpośrednio od rolników za bardzo dobre pieniądze. Potem wystarczyło podzielić całą ziemię na kilkanaście mniejszych działek budowlanych i można było zarobić na tym prawdziwe krocie. Teraz działam trochę inaczej, a największy zysk przynoszą mi działki sprzedaż okolice Kołobrzegu, bo to właśnie nad polskim morzem można obecnie na działkach budowlanych zarobić najwięcej. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że obecnie wyszukuję jak najtańszych działek nad polskim morzem i kupuję je starając się wynegocjować jak najniższą cenę. Najwięcej działek kupuję właśnie w okolicach Kołobrzegu, a dokładnie w miejscowościach położonych około dwudziestu kilometrów od linii brzegowej. W takiej odległości od Bałtyku można znaleźć działki budowlane w bardzo korzystnych pieniądzach, na których potem można sporo zarobić.

Po kupieniu działki budowlanej muszę odczekać pięć lat na to, żeby ją sprzedać, bo wtedy nie płaci się już podatku od dochodu ze sprzedaży takiej ziemi. Drugą kwestią jest też to, że po kilku latach działki zyskują na wartości, więc i tak nie opłaci się ich sprzedawać wcześniej. Zarabiam w ten sposób już drugą dekadę, więc trochę się już na tym znam.