kurs angielskiego

Kurs angielskiego z perspektywy webmastera

Już wkrótce zakończę pracę nad nową stroną internetową. Ostatnią pracę zleciła mi szkoła językowa, która w Bydgoszczy wiedzie prym. Podobno kurs języka angielskiego w tej szkole jest na najwyższym poziomie. Musiałem przez to postarać się przygotować stronę zarówno od strony estetycznej, jak i funkcjonalnej również najlepiej jak potrafię.

Kurs angielskiego pomoże zrozumieć trudne wyrażenia

kurs angielskiegoZrobiłem oddzielną zakładkę w której opisywana była najlepsza gałąź tej szkoły czyli business english. Wiem, że na ten kurs przychodzą menedżerowie, szefowie firm, przedstawiciele handlowi, który szlifują swój angielski, aby móc brylować w świecie najwyższej klasy społecznej. Dlatego ta zakładka została wykonana szalenie pieczołowicie, aby szkoła językowa mogła być dumna nie tylko ze swoich wyników, ale też ze strony internetowej. Nauka angielskiego w tej szkole podobno jest też przeznaczona dla każdego rocznika, można uczyć się w grupach, można indywidualnie, można nawet zaprosić nauczyciela do domu. Taka nauka angielskiego w domu musi być bardzo ciekawa i interesująca. Rozmawiałem wcześniej bardzo długo z właścicielem, opowiedział mi jak przebiega kurs angielskiego Bydgoszcz w jego firmie, jakie są priorytety dla każdego lektora, kim są dla niego jego uczniowie. Okazało się, że ma bardzo profesjonalne, ale też empatyczne podejście do klientów. Nauczyć się tutaj można gramatyki oraz bardzo trudnych i specjalistycznych słów. Wie, że nauka angielskiego nie każdemu przychodzi z równą łatwością, dlatego dla takich klientów ma zawsze przygotowane zniżki na spotkania indywidualne w celu doskonalenia umiejętności.

Istotą jednak jest wspomniany business english, dlatego sam właściciel polecił mi najbardziej postarać się, kiedy będę projektował tę podstronę. Jeszcze troszkę zrobię testów, wrzucę na swój prywatny serwer, zobaczę jak śmiga, szkoła językowa musi być zadowolona.