Kurs przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest to doklejanie pojedynczej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej pojedynczej. Efektem tego zabiegu jest wyraziste i pełne oko o wspaniale wyglądającym wachlarzu długich oraz gęstych rzęs. Zabieg ten jest bezbolesny oraz a przedłużone rzęsy utrzymują się około 8 tygodni.

Podstawowy kurs przedłużania rzęs

Kurs podstawowy przedłużania rzęs kurs podstawowy przedłużania rzęsmetodą 1:1 obejmuje dwie części, teoretyczną oraz praktyczną. Podczas kursu poruszane są takie zagadnienia jak technika, produkty, narzędzia, informacje o rzęsach naturalnych a także syntetycznych, przygotowanie miejsca pracy, zalecenia oraz przeciwwskazania do wykonania zabiegu, diagnozowanie naturalnych rzęs, dobieranie odpowiedniej długości, grubości i stopnia podkręcenia sztucznych rzęs. Omawiane są także problemy jakie mogą wystąpić podczas wykonywania zabiegu, pielęgnacja, korekta, usuwanie syntetycznych rzęs, ćwiczenia przedłużania oraz zagęszczania rzęs oraz pielęgnacja malowania i zmywanie sztucznych rzęs. Cena szkolenia zależy od szkoły, do której się zapiszemy oraz pakietu, który wybierzemy. Jeśli zdecydujemy się na sam kurs zapłacimy około 600zł. Natomiast jeśli zdecydujemy się na kurs wraz z wyposażeniem to zapłacimy około 900-1200zł w zależności od ilości elementów w zestawie startowym. Nauka prowadzona jest na najwyższym poziomie, ponieważ instruktorzy posiadają ogromną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Po zakończonych zajęciach i pozytywnej ocenie pracy przez instruktora otrzymamy certyfikat.

Dzięki takiemu kursowi w ciągu jednego dnia nauczymy się przedłużać rzęsy metodą 1:1. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które prowadzą salon kosmetyczny, ponieważ mogą wprowadzić ten zabieg do swojej oferty. Będziemy mogli również pracować w domu klienta i przedłużać rzęsy.