biuro rachunkowe

Kurs rachunkowości a moja przyszłość

Rok temu skończyłam studia na kierunku zarządzanie firmą. Po studiach zapisałam się na kurs. Rachunkowość przedsiębiorstw była prowadzona przez znanego specjalistę. Fachowiec miał ogromną wiedzę. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów było wyjaśniane nam w bardzo prosty sposób.

Szkolenia rachunkowe są ważne w branży finansowej

biuro rachunkoweKażdy ze słuchaczy szybko rozumiał o co chodzi. Wiedziałam, że prowadzenie ksiąg księgowych wymaga wiedzy i znajomości przepisów. Kurs pozwolił mi odkryć nową dziedzinę, która bardzo mi się spodobała. Postanowiłam założyć biuro rachunkowe. Warszawa to duże miasto i jest w nim wiele biur rachunkowych. Ja na kursie poznałam wiele ciekawych osób i razem z koleżanką, która miała o wiele większą wiedzę bo jej mama jest księgową postanowiłyśmy stanąć na własne nogi. Firma rachunkowa mu być gwarancją prawidłowo wykonanych rozliczeń. Mam koleżanki postanowiła nam pomóc. Została naszą główną księgową i wiele nam pomaga. Z koleżanką znalazłyśmy mały lokal w dobrej okolicy do remontu. Mój tata zapewnił nam swoją pomoc. Miałyśmy tylko kupić farby i pędzle. Tata zajmie się całą resztą. Rachunkowość przedsiębiorstw była bardzo ważna dla nas. Mama koleżanki wiedziała, że jest to dochodowy biznes. Należy tylko pozyskać chętnych klientów do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Po pierwsze Warszawa jest pełna firm rachunkowych więc my musimy zainwestować w reklamę. Nasze usługi także nie mogą być na początek drogie. Tania księgowość pozwoli nam zdobyć i przekonać do siebie klientów. Klienci muszą poznać się na naszej pracy. Muszą mieć pewność, że prowadzenie ksiąg rachunkowych przez nas będzie wykonywane prawidłowo żeby móc podnieść ceny na poszczególne rozliczenia.

Skończyłam studia na kierunku zarządzanie firmą, więc wiem co zrobić żeby nasza firma rachunkowa utrzymała się na rynku. Dodatkowo będę starała się jak najbardziej pomóc w trakcie rozliczeń.

Więcej informacji o biurze rachunkowym www.ksiegowoscbliskatobie.pl