Kursy na operatorów żurawi wieżowych w Bydgoszczy

Kilka lat temu musiałam wprowadzić do mojej firmy wiele innowacji. Okazało się, że najlepszym wyborem będzie rozpoczęcie prowadzenie nowych kursów. Zdecydowałam się na przeprowadzania kursów na operatora żurawia wieżowego. Wszystko to działo się mniej więcej siedem do ośmiu lat temu. Co się wtedy wydarzyło i jak potoczyły się sprawy?

Kursy na operatorów żurawi w Bydgoszczy – jak zorganizować?

kurs operatora żurawia wieżowego bydgoszczNa wspomniany czas przypadają okoliczności, przez które musiałam wprowadzić kilka innowacji do mojej małej jednoosobowej działalności gospodarczej. Musiałam powiększyć pakiet oferowanych przeze mnie kursów. Na jaki kurs zdecydowałam się najpierw? Otóż musiałam zrobić bardzo dokładny research. Postanowiłam przeszukać cały internet, okazało się bardzo szybko, że najczęściej wyszukiwaną frazą jest – kurs operatora żurawia wieżowego bydgoszcz. Bydgoszcz to oczywiście miasto gdzie znajdowała się moja działalność gospodarcza. Musiałam bardzo szybko poszukać wszystkich dostępnych informacji na temat takich kursów, tak aby wprowadzić ten kurs do mojej oferty jak najszybciej. Okazało się, że będę musiałam zatrudnić stosownych nauczycieli. Takich nauczycieli musiało być kilku. Po pierwsze należało przeprowadzać kilka kursów jednocześnie, dodatkowo musiał to być osobny nauczyciel od teorii i osobny od praktyki. Dodatkowo potrzebne było wynajęcie specjalnego żurawia wieżowego na terenie miast Bydgoszcz, który będzie służył do nauki.

Cały kurs na operatora żurawia wieżowego w Bydgoszczy miał trać kilka miesięcy, dokładniej rzecz ujmując będzie to około dwóch – trzech miesięcy. W tym czasie kursancie na początku mieli zgłębiać wiedzę teoretyczną, później natomiast miały odbywać się praktyki. Co ważne cały kurs kończy się dwu etapowym egzaminem – praktycznym i teoretycznym.