Leasing dla firm

Praktycznie co trzeci przedsiębiorca posiadający własną firmę, oraz zatrudniający kierowców, celem reprezentowania firmy oraz zyskiwania szerszego grona klientów, a co za tym idzie także większych regularnych przychodów miesięcznych, posiada flotę pojazdów firmowych, która została objęta finansowaniem w postaci leasingu udzielonego przez bank.

Leasing na samochód

leasing samochodu katowiceTakiego rodzaju forma finansowania pojazdów udzielana jest każdemu przedsiębiorcy, który wymaga zaopatrzenia w pojazdy, udostępnione każdemu pracownikowi, który w zakresie swoich obowiązków służbowych, ma obsługę klienta w postaci mobilnej, co oznacza, że kierowca zatrudniony w zakładzie, zobowiązany jest do stawienia się w miejsce zamieszkania klienta, przy użyciu samochodu służbowego. Warto zapoznać się z możliwościami oraz sposobami nabycia samochodów dostawczych, osobowych, lub ciężarowych na rzecz przedsiębiorstwa, które opłacane będą w postaci leasingu, każdego miesiąca przez cały okres trwania umowy leasingowej. Leasing samochodu Katowice, to oferta dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, która pozwala na bardzo dogodną oraz korzystną formę finansowania pojazdu, który traktowany jest w świetle prawa jako narzędzie pracy. Dzięki temu, przedsiębiorca ma możliwość zakupu pojazdu na firmę, oraz wliczenie w koszty uzyskania przychodu, leasingowych rat miesięcznych za użytkowanie samochodu.

Warto zapoznać się z możliwościami uzyskania leasingu, jako formy finansowania pojazdów dla firmy. Każdy przedsiębiorca z pewnością doskonale zna tę formę finansowania, ze względu na to, że niegdyś z takich usług korzystał, lub też korzysta w chwili obecnej. Ponadto, usługi udzielania leasingu na firmę świadczone są głównie przedsiębiorcom, dlatego też leasingobiorcami okazują się najczęściej właściciele firm.