rolety zewnętrzne

Magazyn z roletami zewnętrzymi

Od dawna mieszkam w Szczecinie. Tutaj również poznałem swoją obecną małżonkę Jadwigę. Od kilku lat pracuję dla jednego z większych producentów szczecińskich. Jestem odpowiedzialny za całą gospodarkę magazynową i odpowiadam za wszelkie dostawy oraz wysyłki towarów z naszego magazynu.

Rolety zewnętrzne i inne

rolety zewnętrzneProducent, dla którego pracuję produkuje rolety zewnętrze w szczecinie na wymiar, żaluzje pionowe czy plisy. Mamy bardzo dużo zamówień i jest u nas naprawdę sporo pracy. Na magazynie jest cały czas zamieszanie, zwłaszcza, gdy dział produkcyjny oddaje rolety w dużych ilościach. Musimy je wtedy posegregować według rozmiarów oraz kolorów. Posiadamy na magazynie osobne działy, które przechowują rolety zewnętrzne. W pozostałej części magazynu znajdują się zwykłe rolety materiałowe oraz markizy czy plisy. Dzięki takiemu podziałowi bardzo łatwo jest nam zarządzać wszystkimi produktami. Jeżeli mamy już skompletowane rolety zewnętrzne, to pracownicy magazynu zawożą je wózkami widłowymi do samochodu, który jest przygotowany na transport. Jak już zapakujemy i sprawdzimy wszystkie rolety to nasz kierowca dostarcza je do klienta. Nasze rolety zewnętrzne zawsze są sprawdzane przed wysyłką pod kątem rozmiaru i sprawności mechanizmów. Dzięki takiej kontroli bardzo rzadko zdarzają się u nas jakiekolwiek reklamacje. Jeżeli już jakaś pojawi się na nasze rolety, to na własny koszt dokonujemy odbioru, demontażu czy naprawy. W sytuacji, gdy rolety zewnętrzne nie nadają się do naprawy dostarczamy klientowi zupełnie nowe rolety.

Takie sytuację zdarzają się naprawdę bardzo często i są wynikiem raczej niedopatrzenia a nie celowego działania. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wiedzą jak dokładnie sprawdzać wszystkie towary, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.