Makijaż z podkładem dla cery mieszanej

Większość kobiet przed wyjściem z domu musi zrobić sobie odpowiedni makijaż. Wiadomo, że sposób malowania zależy od cery. W przypadku skóry jednolitej łatwo jest wybrać podkład i resztę makijażu. A jak się malować jeśli nasza cera jest niejednolita, aby nie było widać żadnych plamek, ani przebarwień?

Podkład dla cery mieszanej

kryjący podkład do cery mieszanejUdany makijaż zależy od tego, jaki podkład wybierzemy. Jest wiele rodzajów podkładów, w zależności od skóry jaką posiadamy. Wydawałoby się, że największy problem mają osoby z cerą mieszana. Oczywiście można sobie z tym dać radę, jednak trzeba wiedzieć jaki kosmetyk wybrać. Polecam kryjący podkład do cery mieszanej. Działa on dobrze, ponieważ całkowicie ujednolica kolor skóry, zachowując jednocześnie jej naturalny wygląd. Mając ten kosmetyk na twarzy można dopasować resztę makijażu. Opisany wyżej produkt ma wiele zalet. Wydaje mi się, że najważniejsza z nich to fakt, że nakładając podkład nie tworzy nam się tzw. maska, czyli miejsce, w którym widoczna jest różnica pomiędzy skórą z użytym podkładem i bez niego. Istnieje mit mówiący, że przy stosowaniu podkładów kryjących skóra nie oddycha. Jest to nieprawda, wystarczy zapoznać się z treścią na opakowaniu. Koszt takiego podkładu wynosi okołu dwudziestu złotych, jednak jest to dobra cena. Aby dopasować produkt według własnych potrzeb zachęcam zapoznać się z opinią profesjonalnej kosmetyczki, chociażby przez Internet. 

W przypadku cery mieszanej najlepszym pomysłem na makijaż jest ujednolicenie koloru skóry. Można to zrobić przy pomocy podkładów kryjących. Pasują one do każdej twarzy oraz pozwalają na zrobienie każdej stylizacji. Grunt to wybrać polecany podkład, który został sprawdzony przez profesjonalistów. Warto poczytać opinie i wybrać coś dla siebie.