mata antypoślizgowa

Mata antypoślizgowa dla nowych samochodów

Ostatnio postanowiłem otworzyć własną firmę transportową. Jakiś czas mieszkałem za granicą, ale postanowiłem wrócić i zacząć działalność u siebie w kraju. Zdecydowałem, że będzie to transport międzynarodowy. Zakupiłem już kilka samochód, które muszę odpowiednio wyposażyć.

Mata antypoślizgowa – praktyczne rozwiązanie

mata antypoślizgowaW tym celu skontaktowałem się z producentem, który ma wyposażenie adr, żeby wyposażyć wszystkie swoje pojazdy. Potrzebne mi będą także pasy transportowe, które są niezbędnym wyposażeniem moich samochodów. Do każdego z pasów będzie mi potrzebny narożnik pasa transportowego, który samodzielnie potrafię zamontować. Zdecydowałem również, że w każdym z pojazdów będzie założona mata antypoślizgowa, ponieważ jest to doskonałe i praktyczne rozwiązanie. No tak, jeszcze papier do tachografu, bo bez tego ani rusz. Producent, z którym się kontaktowałem posiada wszystkie niezbędne produkty. Dostawa będzie realizowana za jednym razem, więc wszystko przyjedzie na czas. Jutro będę przeprowadzał rozmowy w sprawie pracy, ponieważ mam już kilka ciekawych kandydatur na kierowców. Oczywiście przejdą oni odpowiednie szkolenie. Zatrudnię też osobę, która będzie sprawdzała wyposażenie adr, czy jest aktualne i kompletne. Osoba ta również będzie przeprowadzała kontrole jeżeli chodzi o pasy transportowe na samochodach. Także każdy jeden narożnik pasa transportowego będzie kontrolowany, żeby mieć pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Transport międzynarodowy to poważna sprawa i muszę o wszystkim pamiętać. Papier do tachografu, który zamówiłem jest dość dobry, więc o nic się nie muszę martwić. Jestem przekonany, że moja firma będzie bardzo dobrze funkcjonowała. Osobiście będę nadzorował pracę wszystkich moich pracowników. Lubię mieć kontrolę nad tym co się u mnie dzieje.