Metalowe długopisy jako gadżety reklamowe

Każdy właściciel firmy dba o jego przedsiębiorstwa reklamę. Szczególnie jeśli na rynku działa kilkanaście lub kilkadziesiąt bardzo podobnych. Niestety o klienta trzeba dbać w każdej branży. Doskonale o tym wiedzą bankowcy, operatorzy telefonii komórkowej, fryzjerzy, kosmetyczki oraz praktycznie większość innych zawodów.

Gadżety reklamowe dla firm

długopisy cosmoWiele firm dba o swoich klientów. Bardzo często będąc klientem banku lub innej tego typu instytucji otrzymujemy wraz z podpisaniem jakieś umowę np. na kredyt fajny długopis lub Kubek z Logo właśnie tego banku. Jakby na to nie patrząc klienci lubią takie gratisy i bardzo sobie cenią. Oczywiście jest to typowy chwyt marketingowy i nic za darmo nie dostaniemy. Na szczęście bardzo wielu klientów ceni sobie z przymrużeniem oka takie prezenty. Mimo wszystko mieć dobry długopis to coś fajnego. W Internecie można kupić na wielu stronach różne gadżety dla firm. Najbardziej popularne są długopisy Cosmo. Nie są to drogie rzeczy ponieważ ich koszt to zaledwie złotówkę za sztukę. Do tego przy zamówieniu około 1000 sztuk mamy Grawer w gratisie. Bardzo nam zależy na gra węże jeśli chcemy, żeby na nim było umieszczone np. Logo naszej firmy. Korpus tych długopisów jest z bardzo cienkiego lecz trwałego metalu pokrytego powłoką lakierowaną. Oczywiście te powłoki lakierowanej są w różnych kolorach dzięki czemu możemy uzyskać kolor typowo pod naszą firmę.

Wśród najbardziej cieszących się popularnością gadżetów reklamowych zapewne znajdziemy Smycze do kluczy, długopisy oraz kubki. Na szczęście kupując ilości hurtowe nie są to drogie rzeczy i zapewne każdą większą firmę stać by zapewnić taki gadżet swojemu klientowi. Długopis Cosmo przy zakupie 1000 sztuk wychodzi niecała złotówka za sztukę wiec nie jest to droga sprawa.